Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
63%

Akkor meg hiába pattogsz egy drága vacakért a szüleidnek.

Gyűjtsd a zsebpénzt, és néhány éven belül talán neked is lesz egy ;)

2016. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
88%
Haver, ha medellezni akanál modelleznél most is. Az nem pénzfüggő, amit az embe eléggé akar azt csinálja. Te akars zegy haszontalan izét, mert megtetszett ,aztán 1 hónap múlva már másik haszontalan izé kell. Másrészt meg kb fingod nicns mennyit kell melózni 40 ezerért. Kicsit elmehetnél diákmunkázni, hogy meglásd az bizony nem olyan kis pénz, amikor neked kell megeresni munkával...
2016. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim válasza:
100%

de miért nem beszélitek meg,hogy mennyi az értékhatár ameddig gondolkozhatsz? lehet,hogy 5-10 ezer forintot szántak az ajándékodra. ilyen esetben teljesen logikus,hogy nem tudják neked megvenni a drónt.

40 ezer elég sok pénz, egy fél fizetése az ország nagy részének.. sajnos kevés ember teheti meg,hogy ekkora értékben vásároljon karácsonyra.

gondolom azt meg nem akarod,hogy hitelbe verjék magukat.

kérdezd meg tőlük,hogy mekkora összegben gondolkozhatsz,mennyit szántak az ajándékodra?

ha nagyon fontos neked ez a drón,akkor kérj pénzt most karácsonyra,majd szülinapra,névnapra stb. és előbb utóbb összejön rá a pénz.

2016. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy, 12? :D

Valóban nagy kérés lenne, igen. Attól, hogy karácsony lesz, és te várod az ajándékokat, a szüleidnek még ugyanannyi pénzből kell fizetni mindent, mint bármely más hónapban, és nem hullik az ölükbe +50.000 ft neked ajándékra. Lehet, hogy másnak van ennyi felesleges pénze, a te szüleidnek nem biztos.

Amúgy is, minek neked drón? Hogy a panel felett kukkolj vele meg a szomszédos 2 négyzetméteres rét fölött körözz, amíg el nem veszíted?

Én örülnék, ha a fiam gépezés helyett modellezni akarna, csak épp a drónozásnak semmi köze a modellezéshez. Modellezés az, ha több nap-több hét aprólékos munkával összerakod a Titanic élethű mását, meg működő mini autómodelleket, repülőket... és ez a hobbid. De hogy egyszer összeraksz egy túlárazott, műanyag repülő kacatot, csak hogy menőzhess vele a haverjaidnak, az nem modellezés.

Persze amint felnősz, és lesz saját kereseted, arra cseszed el a pénzed, amire csak akarod, addig meg törődj bele, hogy nem kaphatsz meg akármit. Sőt, inkább örülj, hogy a szüleidnek legalább van esze.

2016. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
83%

Igen, nagy kérés, addig amíg nem te keresd meg rá az összeget, és téged tartanak el addig fogd be szépen a szádat!

Kérni kérhetsz, csak nem biztos, hogy meg fogod kapni!


És azért, mert karácsony lesz, az nem jogosít fel téged arra, hogy horribilis összegű ajándékot kérj!


Egyáltalán tudod te, hogy a karácsony a SZERETET ÜNNEPE és nem az ajándékozásé?

Bár igaz, hogy manapság már inkább csak ajándék van, semmint szeretet, de ez most lényegtelen.


Azt hiszed, hogy 40 ezer forint csak úgy a semmiből terem? Azért keményen meg kell a szüleidnek dolgozni!


Inkább kérj egy könyvet, amiből tovább tudod fejleszteni a tudásodat a modellezés felé.

2016. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim válasza:
100%
Sztem nemcsak az ar a fo ok. Ha illetéktelen helyen használod tobb százezer ftra is buntethetnek. Erről hallottál pl? Pont a napokban volt szo a híradóban..
2016. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
91%
12-13 évesen nem kéne 40 ezres ajándékot kérni. Főleg ha felesleges.
2016. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim válasza:
43%
2016. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim válasza:
92%
És mit akarsz vele? Kukkolni a szomszéd panelban a 6.-on lakó csajt?
2016. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2016. dec. 3. 16:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!