Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
74%

"A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága "


Egy követelőző elkényeztetett kis szaaaarjancsi vagy és kész! Elmondták, hogy drága, de te csak kötöd az ebet a karóhoz és követelőzöl!


Azért, mert elmondásod szerint "középkategóriájú család" vagytok (te jó ég hogy lehet így fogalmazni? Ez nem autó, középosztálybeli lesz az hülyegyerek), attól még nem oszthatod be az ő pénzüket!!!!

2016. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
64%

Sokan mondják, hogy pl. Iphone hasznosabb lenne. Ezt ki dönti el? Ti? Akinek a drón a vágya annak az a hasznos, akinek meg a hülye okostelefon amit egész nap simogathat és lehajtott fejjel közlekedhet az utcán vele, meg társaságban is baszkurálhatja, annak meg az!


A szüleid akaratát viszont tiszteletben kellene tartani!


Senki se követelhet magának drága ajándékokat!!


Főleg, hogy elmondták nincs rá keret idióta!

2016. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
98%
Van itt egy pár álomvilágban élő jószág! Aki 90 ezret keres,az annyit is ér, ugye? Jó nagy tapír vagy, gyermekem. Nézzél már széjjel, egy csomó hátrányos helyzetű térség van az országban, ahol örül az ember, ha egyáltalán dolgozhat. És még abból vegyen a kölkének 40 gurigáért ilyen izéket.
2016. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
94%
ui.: nem a pénz mennyiségétől leszel jobb szülő, de a te értelmi szinted ezt úgysem fogja megérteni!
2016. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
91%

41 # Na ehhez gratulálok! Te egy értelmi és érzelmi selejt vagy! Te csak vegyél a rokonságnak 40 ezernél is többért ajándékot, de ne itt rontsd a levegőt azzal, hogy "minek vállal gyereket az, aki nem tud szaros 14 évesnek 40 ezerért venni ajándékot".


Te egy hülye, érték nélküli sggfej vagy! Te nem szaporodhatsz!!!

2016. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 A kérdező kommentje:
Látom sokan nem olvasták el az egyik válaszom nem mondtam hogy nem vagyok meg drón nélkül de úgy jobb ha van egy sajátom és azért kell ilyen mert az ilyen 5000-18000 ft-os drónok picik és az nekem nem szimpatikus még ha 720p kamera minősége van
2016. dec. 3. 18:39
 47/102 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező.


Sok minden túrót akar az ember, főleg amíg nem ő dolgozik meg érte és még kicsi,nem érti ezt az egészet, de majd idővel rájössz, hogy a szüleidnek van igaza és nem engedhetik meg maguknak.


Követelőzni amúgy is undorító. Főképp karácsonykor. Ez nem erről szól. Ajándékot kikövetelni gusztustalan.


Sajnálom, hogy neked csak erről szól, hogy mit kapsz és ezért még te hápogsz.

2016. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi szájhős van itt. Személyesen mindenki csak nézne a másikra mert ott tuti nem mernétek így beszélni. Feltett egy kérdést az illető. Miért olyan nehéz egyszerű értelmes választ adni kötekedés nélkül? Nem csak itt de más kérdéseknél is.

A kérdés az volt valóban nagy kérés volt e? A válasz igen mert nekik ez drága kész. Nem tudom mit kell ezen is lovagolni.

2016. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
94%

"aki Karácsonyra egy 40.000ft-os játékot nem tud megvenni a saját gyerekének az miért vállal gyereket? "


Már vártam, hogy valami emberi selejt benyög valami hasonlót.


Még a "Nem én akartam megszületni" duma valahogy kimaradt.

2016. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 A kérdező kommentje:
Mint mondtam megvagyok drón nélkül nem arról van szó az a bajom hogy ordibálva mondták miért nem lehetett volna kedvesen mondani én is kedvesen hoztam fel hogy szeretnék egy drónt nem úgy hoztam fel hogy: baz.dmeg vegyetek nekem egy drónt 40.000-ér mert karácsony lesz és az az ajándékokról szól nem így mondtam
2016. dec. 3. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!