Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
90%
#9: No, ez jogosnak tűnik. Nem vagyok képben a drón árakkal, csak azt értem meg, ha valaki akar egyet :) Nyilván kezdőnek olcsóbb is jó, ha az nem jár túl kemény megszorításokkal.
2016. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 A kérdező kommentje:
Látom nem olvastad el rendesen a kérdést mondtam hogy már korábban modelleztem és kitapasztaltam mert az egyik haveromnak van drónja és kitapasztaltam és középkategória feletti drónok voltak
2016. dec. 3. 15:23
 13/102 anonim válasza:
31%
Én nem szoktam kérni ajándékot, azt kapok amit a másik szeretne adni. Hasznos e vagy sem...de drága az biztos.
2016. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
86%

és kitapasztaltad, és kitapasztaltad, és kitapasztaltad.

A szüleid ismernek, ha szerintük felesleges, akkor ne a gyakorin akarj magadnak igazat adni, mivel a szüleid (ha meg szeretnéd nekik mutatni, hogy "igen, nézd, szerintük nekem van igazam") pont de le fogják sz*rni

2016. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
77%

Még szerencse, hogy szüleidnek van annyi esze, hogy nem vesznek ilyen marhaságot.

Amúgy mi tart vissza attól, hogy elmenj suli után melózni és összeszedd ennek a nélkülözhetetlen izének az árát?

2016. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
87%

De elolvastam. Egy szót nem írtál arról, hogy magát a drónt tapasztaltad ki a haverodnál, talán fogalmazz pontosabban.

Ez esetben az első lépcső kihagyható, viszont tényleg a saját építést tartanám célravezetőnek. Ahhoz kérhetsz több részletben alkatrészt, olyanra építed, amilyenre akarod, és ha amúgy is szeretsz modellezni, akkor szerintem kár lenne kihagyni pont a legizgalmasabb, kreatív részt a dologból.

2016. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim válasza:
84%
én is kitapasztaltam, milyen vezetni, mégse kérek autót.
2016. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg ez túl nagy összeg nekik és a dron nincs a fontossági sorrend elején, lehet, hogy vesznek neked egy mobilt, vagy ruhát, ezek sokkal fontosabbak, mint egy dron. Ha nagyon kell menj diákmunkázni és vedd meg magadnak. Egyébként meg úgysem veszik meg, szerintem kár itt panaszkodni.
2016. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
78%
2016. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 A kérdező kommentje:
Az hogy nem vagyok diákmunka korban :)
2016. dec. 3. 15:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!