Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
 71/102 anonim ***** válasza:
18%

Es ha ordítottak? Megtehetik.

Aztán meg lehet hogy csak egy picit emelték fel a hangjukat, de Balázska máshogy emlékszik.

Komolyan, vicces ami ez alatt a kérdés alatt megy :D

2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
62%

70-es te inkább ne is szaporodj. Akinek az a mércéje, hogy minél gazdagabb valaki, annál "többet ér".

Na ezért tart itt az ország, ahol. Megsúgom, te egy hangyaf..asznyit se érsz! Egy nagy büdös bunkó nulla vagy!


Nekem pedig van pénzem és nem is kevés, de egyáltalán eszembe se jutna, hogy az alapján ítéljek meg valakit, hogy mennyi van a zsebében, vagy mennyit keres?


Te is inkább tegyél a sorsodért és magadért, hogy jobb ember lehess. De szerintem kár a gőzért, reménytelen eset vagy. Rád szokták azt mondani, hogy összesöpörte szemetet a szél. Haha.

2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
#76 tökéletesen egyetértek veled.
2016. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim válasza:
34%
Ha online meg lehet rendelni akkor megveszem neked ha akarod dec 18 után. Csak azért is. ;)
2016. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
35%
Köszi :) Én is veled, és pontoztalak is érte már akkor, amikor olvastalak :) Szívből örülök, hogy vannak épeszű, épelméjű emberek akik humánusak és máshogy gondolkodnak, mint az üresfejű, antiszociális kis senkik.
2016. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
46%
#78 Nyugodtan,tipord csak sárba a szülei becsületét, égesd le őket ezelőtt a kisfiú előtt ;)
2016. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
32%

Á, úgy se veszi meg, csak a pofája nagy :)


Ha mégis, akkor legalább Balázska megkapta, ingyé'.


Az a nyomorult kis felajánlkozó meg úgy sem érti, hogy egy drón nem létszükséglet, le merem fogadni, hogy fogyatékos gyereknek/felnőttnek nem adna, se ilyen alapítványnak, vagy éhező családnak, ilyesmi.


"Hisz mindenki annyit ér, amennyit keres".


Szóval ez csak azért tenné, mert egy mocsok ganaj, és mert ő majd "megmutatja", hogy csak azért is. Egy eleve kötözködő, másokat összeugrató markában röhögő senki.


Ha ez az illető igazán normális lenne, akkor nem vacak holmi drónokra költene mert Balázska óhaja nem teljesült, hanem rászoruló embereken segítene.


De ez nem így lesz.

De még gyanítom az sem, hogy megveszi Balázskának :)


Balázska majd jelentkezz karácsony után :)


Úgy is használod bő egy hónapig a "nagy ajit", aztán utána megy be a sarokba a többi ajándék közé.

2016. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
19%
Annyira bírom hogy leírod azt, amit en lusta vagyok leírni :'D
2016. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
23%

Nem baj, kiegészítjük egymást :D Klassz, hogy vannak olyan emberek, mint te! :D


Nálunk egyébként már csak jelképes kis ajándékozás lesz, így beszéltük meg, mert nekünk az többet ér, hogy együtt lehetünk egymással szépen, békességben és egymásnak örülve és nevetgélve :) A szűk családommal.


Viszont ez most felért egy karácsonyi ajándékkal, ahogy gondolkozol, és ennek nagyon örülök :)))

2016. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
11%

Biztos most beszélik meg, hogy Balázskának hova, milyen címre küldheti a 40 ezres drónt... :DDD


Balázska még élsz? Vagy a tejbegrízt kakaóporral megkaptad vacsira? :D

2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!