Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
 81/102 anonim ***** válasza:
8%

Mi is inkább annak örülünk, hogy együtt vagyunk, mindenki egészéges, és nem az ajándékoknak


Vagy ha nem is, akkor csak Balázska elment aludni. És szerintem én is megyek, jó éjt

2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
30%

Jó éjt! :)


Várjuk a további fejleményeket :)))

2016. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim válasza:
97%

#41-es, ha a kölyköd 19 évesen inkább elhúz tőled, mert csak anyagiakban bírtad kifejezni a szereteted, vagy mert ne adj' Isten még a fejéhez is vágtad párszor, hogy te tartod el, akkor én nagyot fogok röhögni. Én jóval többet keresek 90-nél, de tisztában vagyok vele, hogy az ország mekkora része él minimálbérből, vagy annál nevetségesen kisebb összegből: az összes közalkalmazott, beleértve a tanárokat, a hivatalokban dolgozókat, az egészségügyi dolgozók azon része, aki pont nem orvos (de ha véletlenül kórházba kerülsz, a s.zart ez az "értéktelen" ember fogja kipucolni alólad), a sofőrök, akik a többi szánalmas kisember hátsóját fuvarozzák, amikor a szánalmas kisember nekiindul reggelente, hogy termelje a GDP-t.


Kérdező, bocsi az előbbi offért. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem vagy tisztában azzal, hogy milyen színvonalon is él ma Magyarországon a középosztály (elárulom, a béka hátsója alatt vagyunk). Anyukád valószínűleg úgy tologatja a számlákat, hogy hó végére is tudjon zöldséget meg gyümölcsöt venni, és ne az legyen, hogy vagy esztek zsíros kenyeret a melegben, vagy kivit a hidegben. Szerintem ezt a karácsonyi ajándékot engedd el, mert - ahogy fentebb írta valaki - lehet, hogy már megvan az ajándékod, de utána mindig pénzt kérj szülinapodra. Ha esetleg Pesten dolgozol, akkor elvétve, de van diákmunka 18 alatt (nyáron egészen biztosan), és már csak egy évig kell várnod, hogy dolgozhass.

Egyébként nem tartom okos reakciónak azt, hogy kiabáltak veled, hiszen nem vagy tisztában a jelenlegi helyzettel, ami piszkosul szomorú (maga a helyzet, hogy az átlagembernek nincs pénze soha semmire, és nem az, hogy te ezt nem tudod... addig jó, amíg nem tapasztalod a saját bőrödön), de teljesen megértem. Még nem vagyok szülő, de borzasztó feszültséget okozhat az egy emberben, hogy a gyereke kér valamit, amit nem tud neki megvenni. Haragszik a gyerekre, hogy miért pont ez kell neki, meg a világra, hogy miért nem tudja megvenni neki.

Szüleiddel próbáld meg elsimítani a konfliktust, és igyekezz a világ legboldogabb emberének tűnni karácsonykor, még akkor is, ha már megint ruhát kapsz. A drónról meg annyit, hogy az értékét NEM CSAK AZ ÁRA határozza meg (kedves 41-es...), hanem az is, hogy tudod, hogy két évet vártál rá, és te spóroltad össze a pénzt.

2016. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim válasza:
70%
87-es vagyok. Nevetségesen kisebb összeg helyett értsétek azt, hogy nevetségesen kicsi.
2016. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
72%
87-el teljesen egyet értek.
2016. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 A kérdező kommentje:
Na teszek mégegy próbát holnap mert találtam eggyett 20000 ft-ért hátha így már belemennek és amúgy ez a drón is nagyon felszerelt és profi távirányítóval meg stb-vel rendelkezik szal nem kell az 40000-res
2016. dec. 3. 23:01
 87/102 anonim válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit, mielőtt újra felhozod :)
2016. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
94%
Jómúltkor láttam egyet tízezerért az Auchanban amiben van kamera is! Gyorsan elkapkodták, mert legközelebb már nem volt belőle.
2016. dec. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
41%
40ezres dron tényleg drága .viszont fiam is kopott már dron 22000ft szülinapjára.ezt szerete volna ezt kapta .
2016. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
63%

Szuper, hogy megértetted a lényeget... Szegény szüleid.

Én helyesírási szótárat vennék neked.

2016. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!