Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

Na Kérdező?

Megnézted azokat amiket küldtem?

2016. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim válasza:

ne higyj az itteni diletánsoknak. a 24 ezres nem hazamegy hanem hátrafele s nem akkor h amegszakad a vezérlés hanem ha megnyomsz egy gombot. és nem áll meg, hanem elmegy melletted s mögötted neki a falnak. csak egy semmire sem jó kereskedelmi fogás ez a visszatérés annak aki nem ismeri.

a 200 ezres drónok jönnek vissza gps-el, de még azokat is ésszel kell kezelni, nem fal mellett állva visszahívni mert több méteres a pontossága s az is falnak megy.


az 5 ezres hexa is baromság kicsi szerelhetetlen, kezdőként 4 napig fogja bírni.

a drágább meg egy bóvli, nincs hozzá rendesen alkatrész.

ja és ezek kínai weblapok karácsonyra már nem ér ide ha megrendeled, ha pedig peches vagy jól megvámolják neked s akkor annyival még drágább is és fater harmadszorra is leüvölti a fejed

2016. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!