Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
31%
Az elmúlt 2 hónapban kb. 6 koncerten voltam itt a városban, telt ház volt mindig,sem én, se más nem kapta el a vírust, a számok sem emelkedtek.
2020. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim ***** válasza:
58%

Neked az életed hobbija, valaki másnak meg az élete.. gondolkodjál már hogy melyik a fontosabb.


Hogy számolsz el a lelkiismereteddel ha megfertőzöl egy családtagot és meghal, vagy akár csak egy barátot aki pár évre gyakorlatilag rokkant lesz mert nem tud rendesen lélegezni.


Komolyan már kijárási tilalom kéne mert szemmel láthatóan néhány embernek annyi esze van mint egy ötévesnek.

2020. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 A kérdező kommentje:
12: Az ilyeneket nem értem, mint te. Szerintetek mit kellene csinálnunk nekünk, zenerajongóknak? A meghirdetett koncertekre nem elmenni, és a zenekarokat-előadókat, akik ránk gondolva a jelen helyzet dacára is megszervezik ezeket (tudván, hogy feleannyira sem fizetődik ki, mint normál esetben), hoppon hagyni?
2020. szept. 6. 10:52
 14/125 anonim ***** válasza:
80%
Nekem meg az utazás a hobbim, mégis kibírom, hogy idén nem megyek sehova. Te is kibírod. Nézegess koncertfelvételeket, én is neten nézegetem a külföldi városokat és múzeumokat.
2020. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/125 A kérdező kommentje:
14: Ne haragudj, de ez kábé úgy hangzik, mint hogy ha valakinek, akinek ellopják az autóját, azt tanácsolnád, hogy töltsön le egy fotót egy ugyanolyan típusú autóról, és azt nézegesse.
2020. szept. 6. 10:57
 16/125 anonim ***** válasza:
85%
Tőled nem loptak el semmit, megmarad az a pénz, amit a koncertekre költöttél volna, és ha vége a vírushelyzetnek, lesz annyi megtakarításod, hogy dupla annyi koncertre mehetsz.
2020. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/125 A kérdező kommentje:

16: Csak mert szerencsére olyan koncertekre voltak meg a jegyeim, amiket normális jegyiroda szponzorált, és visszafizették. De ezt nem mindenki mondhatja el magáról.

Utazást illetően pedig az a szerencsém, hogy mindig kizárólag olyan szállásokat foglalok, ahol nem kell semmit előre fizetni.

2020. szept. 6. 11:40
 18/125 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem értik meg.... szól a kérdés.


TE MIÉRT NEM ÉRTED MEG !!!

Gondolod, hogy minden ellened van ?

Nem, te vagy minden ellen. Nagyon rossz felfogás.

2020. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/125 anonim ***** válasza:
74%

Sokan miért nem értik meg, hogy mások meg nem akarják kockázatni, hogy ne lássák el a beteg nagyszüleiket a kórházban, mert éppen belapátoltak egy halom fesztiválozót a covid miatt?


Itt jön ki az, hogy valaki tud a társadalom egészére nézve felelősségteljesen gondolkozni és cselekedni, vagy pedig csak a saját személyes szabadságát látja maga előtt lebegni.

2020. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 A kérdező kommentje:
Július eleje óta hallgatjuk ezt a maszlagot. Az ilyenek, mint az utóbbi két válaszoló, jobb, ha örökre bezárkózva maradnak.
2020. szept. 6. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!