Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajnali 4-re járni dolgozni...

Hajnali 4-re járni dolgozni egy Lidl-be, ezt mennyire lehet bírni? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok egy állásinterjún a Lidl-ben, látogatói napra kell menjek jövő héten hétfőn hajnali 4-re, merthogy a reggeli műszak náluk akkor kezdődik. Először azt hittem, hogy viccelnek a hajnali 4 órával, de nem, komolyan akkor. Szerintem ez kegyetlen.


Legalább lenne annyi előnye az egésznek, hogy délelőtt 10-kor végeznék (6 órás állásban jelentkeztem hozzájuk), de náluk csak 8 órás műszakok vannak, így kajaidővel együtt 13:00-kor végeznék.


Szerintetek megéri ilyen embertelen munkabeosztásban oda menni dolgozni? Tőlem elérhető távolságban nagyon kevés munkahely van, Budapest egy kieső részén élek, bejárni a városba dolgozni a sok utazás miatt nem tenném.


Leginkább Lidl-ben dolgozók véleményére volnék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen meghallgatom!



2021. nov. 11. 01:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
53%
nálunk ez vidéki kisvárosban úgy működik hogy van 1 db kasszás napközben ha szerencséd van és nem 0, mikor tudják hogy nincsenek sokan tele bevásárlókocsikkal, és mindenki mást kiskosárral a robotkasszák felé terelnek, ráerőltetik. lehet valakinek épp hogy jó, könnyebb, de én emiatt kezdtem pl. nem szívesen sparba járni.
2021. dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
82%
A robotkassza nem tudja a visszaváltott üveges cetliket kezelni, rendszeresen nem vonja le a kedvezményeket, nem fogad el utalványokat.
2021. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
35%

Ha valaki ilyen lusta szar hogy nem tudja magának lehúzgálni a termékeit akkor álljon 25 percet sorba

Kosárba be tudod tenni amit venni akarsz vagy ahhoz is kell valaki?

Levegőt tudsz egyedül venni?

2021. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
84%
Egyre jobban megértem aki egy fegyverrel bemegy a munkahelyére és...
2021. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
100%
Annak is van agya de minek ha nem használja és nem gondolkodik előre
2021. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom az önkiszolgálóval alapjában csak amikor pl nem lehet kártyával fizetni, mert valami központi hiba van és mindenki pakolhat vissza a kosárba hogy aztán újra álljon sorba "rendes kasszánál" az baromi poén ( Auchan: nem lehet kp-ban fizetni önkiszolgáló kasszánál).

Másrészt például Sparban akkora sz@r hogy mindennél lefagy, sípol stb ott utálok oda állni, Tesco/ Auchan esetén ez nincs így. Intersparban baja van a SS kártyával, baja van a 20%-os kuponnal mindig, aztán nem enged lépni tovább ott nem tudom, hogy van beállítva, de ócska. Mindenhol máshol szerintem meg lehet szokni ha nem vagy full béna. :D

2021. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
69%
A gépet helyettem se teszteli le más a gyárban, azaz a pénzemért megdolgozom. Köztudott, hogy a nagyobb boltokban folyamatosan megy fel a pénz. Igaz rabszolgatartás, de ez van. A lidőlnél 384 a beugró alap, az Aldinál 413. Ennyiért igenis üljön le mindenki a helyére és végezze a munkáját. Mindent a politika vezérel. Nem kellene mindenhova robotot rakni és akkor talán több embernek lenne munkája.
2021. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel egy a gond: vagyunk sokan, akik szívesen dolgoznánk Aldiban, Lidl-ben HA nem kéne kasszázni.


Suli mellett annó imádtam árufeltöltő lenni az Auchan-ban, szóval én most is csinálnám nagyon szívesen.

DE Aldiba és Lidl-be is mindenest keresnek csak, kasszázni meg biztos nem fogok!


Szóval vagy külön kéne szedni a kasszás és a feltöltő munkakört, vagy tényleg önkiszolgáló kasszát rakni minden boltba, és máris lenne jelentkező.

2021. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
100%
Főleg úgy hogy robotkassza az van de robot árufeltöltő az nincs
2021. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
34%
Én pl csak kasszás szerettem lenni anno diákként a teszkóban. Utáltam, amikor kiküldtek árut tölteni
2021. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!