Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajnali 4-re járni dolgozni...

Hajnali 4-re járni dolgozni egy Lidl-be, ezt mennyire lehet bírni? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok egy állásinterjún a Lidl-ben, látogatói napra kell menjek jövő héten hétfőn hajnali 4-re, merthogy a reggeli műszak náluk akkor kezdődik. Először azt hittem, hogy viccelnek a hajnali 4 órával, de nem, komolyan akkor. Szerintem ez kegyetlen.


Legalább lenne annyi előnye az egésznek, hogy délelőtt 10-kor végeznék (6 órás állásban jelentkeztem hozzájuk), de náluk csak 8 órás műszakok vannak, így kajaidővel együtt 13:00-kor végeznék.


Szerintetek megéri ilyen embertelen munkabeosztásban oda menni dolgozni? Tőlem elérhető távolságban nagyon kevés munkahely van, Budapest egy kieső részén élek, bejárni a városba dolgozni a sok utazás miatt nem tenném.


Leginkább Lidl-ben dolgozók véleményére volnék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen meghallgatom!



2021. nov. 11. 01:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%

98


Ezzel sokan így vannak, nem értem miért nem lehet csak arufeltolto valaki, ahogy a többi helyen. Auchan, Tesco keres erre embert szinte folyamatosan és Lidl /Aldi esetén sem lenne rossz legalábbis vásárlóként minden 2.alkalommal raktárból kell kihozatnom valamit, mert amiért megyek nincs kint ( Célirányosan megyek dolgokért szóval nem b@szogatás miatt). Bőven kéne ember csak árut kiapakolni Lidl-be itt nálunk is az biztos,de ez a kassza nyit - kassza zár, közben kirak két dolgot megint fut a kasszába szegény, hát én nem tudom kinek jó.

2021. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fa*sszopó cégek minél több bőrt akarnak lehúzni egy emberről, menjen kasszázni, árut pakolni, péksütit sütni stb
2021. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
100%
igaz nálunk csak Penny van, de azt látom hogy az alkalmazottak szinte alig mernek vagy akarnak kasszába ülni, mert ott is mindenesnek kell lenni és ha beül valaki alig tud szabadulni, ezért rendszerint megy 1 kassza hatalmas sorokkal
2021. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
84%
A kereskedelem alapból egy lélekölő munka, bár én nem dolgoztam Lidlbe de Auchanba, és Tescoba igen. Bármikor átvariálhatják a beosztásodat, túlóráztathatnak. Bár a Lidl elvileg legalább meg is fizeti.
2022. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
100%
Mit fizet meg? 384 bruttó a beugró. Plusz 3 havi keret van. Azaz, ha 8 órás vagy és túlóráztál heti 8 órát, azt a 3. hónap végén nem fizetik ki ám. 1 héten a 8 óra plusz 1 nap szabinak felel meg. Leültetnek a harmadik hónap után és kiadják csúszóba, csak fizetni ne kelljen.
2022. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!