Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajnali 4-re járni dolgozni...

Hajnali 4-re járni dolgozni egy Lidl-be, ezt mennyire lehet bírni? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok egy állásinterjún a Lidl-ben, látogatói napra kell menjek jövő héten hétfőn hajnali 4-re, merthogy a reggeli műszak náluk akkor kezdődik. Először azt hittem, hogy viccelnek a hajnali 4 órával, de nem, komolyan akkor. Szerintem ez kegyetlen.


Legalább lenne annyi előnye az egésznek, hogy délelőtt 10-kor végeznék (6 órás állásban jelentkeztem hozzájuk), de náluk csak 8 órás műszakok vannak, így kajaidővel együtt 13:00-kor végeznék.


Szerintetek megéri ilyen embertelen munkabeosztásban oda menni dolgozni? Tőlem elérhető távolságban nagyon kevés munkahely van, Budapest egy kieső részén élek, bejárni a városba dolgozni a sok utazás miatt nem tenném.


Leginkább Lidl-ben dolgozók véleményére volnék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen meghallgatom!



2021. nov. 11. 01:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem értem, ha 6 órába vettek fel, akkor hogy lehetsz bent 1 ig? Még ha 1 óra lenne a kajaszünet akkor is végezned kéne 11kor. Vagy ha túlóra van, akkor azt ugye meg kell fizetnie pótlékostól.
2021. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
31%
Semmi extra csak a "gonosz multi bruttó 200ért akar hajnal négyre berendelni" troll provokáló kérdésbe kicsit belezavarodott a kérdező a szalag mellett éjjel.
2021. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
88%

A 6 órás munka azt jelenti, hogy heti 30 óra, így is hirdetik.

Ezt úgy oldják meg, hogy egy héten nem 5 napot dolgozol, hanem 3-4-et.

Aldiban dolgoztam, ott is így volt, de látom sokan nem értik.


Amúgy kizárt, hogy csinálnám. Még kelni se keltem 4-nél elöbb életemben.

2021. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem vállalnám el. A hajnali 4-re bejárás embertelen. Mikor kéne kelned? 3-kor? És mikor mennél aludni? Este 8-kor. És ha meg is szoknád, ott van a 13-22 műszak, ami miatt meg később tudnál feküdni, ki se alakul egy rendes alvási ciklus. Ez így teljesen embertelen.


Ja a fizetés meg nevetséges

2021. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
94%
Akik egyébként ezeket a fizetéseket megámoldják ehhez a munkakörhöz azokat addig ütném vassal, amíg ki nem jön belőlük az utolsó levegő. Végezd el 6 ember munkáját egy pénzért. Semmi pénzért nem csinálnám. Egy nap egy meló, ahova odatesznek. Ha polcot töltök, akkor polcot töltök, de nem kasszázok és nem is takarítok.
2021. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
43%

25

Üdv a demokratikus kapitalista piacgazdaságban, az előző rendszer volt a szar

2021. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
95%

25! Engem most hívott be az egyik multi állásinterjúra. Részmunkaidőre jelentkeztem (6 óra).

Hét napos munkarend van, heti 2 nap pihenő. A vasárnapi pótlék 50%.


Hajnali 6-tól este 7-ig oszthatnak be. 3 hónap után jár bruttó 8.000 forint cafeteria.


Kiderült, hogy nemcsak az a munkaköröm amire jelentkeztem, hanem részt kell vennem komissiózásban, adminisztrációban, árufeltöltésben is. Tehát 6 órán keresztül a sz.rt is kihajtják az emberből.


És a végén rátértünk a fizetésre, ami bruttó (!!!) 125.000 forint.


Úgyhogy röhögve megköszöntem a lehetőséget és elköszöntem.


Másodállásban 4 órával kerestem 5 évvel ezelőtt nettó 90.000 forintot. És akkor fele ennyibe került minden, mint most.

2021. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
89%
27! Igazi gyökerek voltak. Ezt engedi ez a sz.rházi rendszer. Erre ki van az eszük. Bezáratnám ezeket a helyeket és vezetőiket is. Nálunk az ipari parkban volt ilyen balhé az ukránok miatt. Kiderült hogy 4 órára voltak bejelentve a boríték osztás meg kocsmában ment. Le is csapott akkor egyszer a NAV és bilincsben vitte el a férgeket.
2021. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim válasza:
66%
Simán hozzá szoksz a korán keléshez, butikba dolgoztam annó 9kor nyitottunk, fél 8kor keltem...mindig későn kelő típus voltam 😁 majd utána dolgoztam kávéházláncba,ott 4kor keltem, első pár alkalom húzós volt,de megszoktam, sőt szabadnapjaimon is elkezdtem 6-7kor kelni :D és hétfőn kezdek a lidlnél szintén én is,de 5:30ra megyek, 4:30kor megpróbálom a kelést :D sok szerencsét 🤗☺️
2021. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
83%
Részvétem 29-es
2021. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!