Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajnali 4-re járni dolgozni...

Hajnali 4-re járni dolgozni egy Lidl-be, ezt mennyire lehet bírni? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok egy állásinterjún a Lidl-ben, látogatói napra kell menjek jövő héten hétfőn hajnali 4-re, merthogy a reggeli műszak náluk akkor kezdődik. Először azt hittem, hogy viccelnek a hajnali 4 órával, de nem, komolyan akkor. Szerintem ez kegyetlen.


Legalább lenne annyi előnye az egésznek, hogy délelőtt 10-kor végeznék (6 órás állásban jelentkeztem hozzájuk), de náluk csak 8 órás műszakok vannak, így kajaidővel együtt 13:00-kor végeznék.


Szerintetek megéri ilyen embertelen munkabeosztásban oda menni dolgozni? Tőlem elérhető távolságban nagyon kevés munkahely van, Budapest egy kieső részén élek, bejárni a városba dolgozni a sok utazás miatt nem tenném.


Leginkább Lidl-ben dolgozók véleményére volnék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen meghallgatom!



2021. nov. 11. 01:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
86%
Pedig lehet érdemes lenne megfontolni a normálisabb munkakörülmények és normálisabb fizetés miatt. 2 óra elmegy az úttal, de lehet jobb mint a Lidl-ben gályázni potom pénzért. És ennél közelebbi munkahely nincs? Csak vannak más települések is a közeledbe. Valami autómosó, benzinkút nem akad?
2021. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
100%
35, 36, 37 vagyok. Minden rosszindulat nélkül én azért óhajtanék megnézni egy lidől munkaszerződést. Kíváncsi vagyok, hogy az ottani nagy jogi guruk, hogy fogalmazzák meg a dolgokat. Általában a munkaszerződések nem első toll vetésre íródnak. Ezeket átnézik megfelelő jogi személyek is, hogy nincs-e benne bármi olyan, amivel már instant módon törvényt sértenek.
2021. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:
Ami mindenképp pozitívum a Lidl-ben, hogy a boltvezető állítása szerint a 1.-én bérszámfejtenek és utalnak és 2.-án reggel már megkapnám a fizut, ami szerintem tök jó. Volt munkahelyeim sokszor 10.-e és 13.-a között utaltak, amit annyira nem szerettem.
2021. nov. 13. 19:26
 44/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)


Bevallom, a történethez hozzátartozik, hogy 21 évesen csak érettségim van és csak most kezdtem szakmát tanulni, így nem igazán van lehetőségem jó melókat megcsípni. Ami még reális távolságra van tőlem, az egy Penny és McDonald's, utóbbiban már dolgoztam 3 évet, oda nem mennék vissza, a Penny pedig ugyanaz, mint a Lidl az ott dolgozó ismerősöm elmondása szerint.

2021. nov. 13. 19:29
 45/105 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem mennék így, ha BPn laksz simán találsz máshol is melót, vagy rugalmas lennék és költöznék.


(csak a kérdést olvastam, a rengeteg választ nem)

2021. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van rosszabb melóhely, mint a Lidl, akkor a meki az...
2021. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyen hangzik, de kipróbalhatod, ha nincs más, max felmondasz es mész mashová.
2021. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
88%
November 1. és december 1. között pont annyi idő telik el, mint nivber 10. és december 10. között.
2021. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
94%

Dolgoztam multiban, - konkrétan a fenyőfás boltban.

Ott 2 műszak volt.

6-fél háromig, (30 perc kajaidő) és 2-10-ig.

Hatkor nyitottunk, mindenki hatra járt.

(csak csütörtök reggel mentek fél hatra, mert akkor volt ugye az akció váltás, és aki töltötte a polc etiketteket, ő járt így, mert mindent ők sem tudtak befejezni időben.).. Vasárnap nekem is 12 órázni kellett.

Én eljöttem onnan.

Konkrétan nem bírtam a végére fizikailag, 12 kilót fogytam.

A fizetés is nagyon kevés volt, 163 nettó. (2018).

Itt többet keresek.

Jelenleg 3 műszakban vagyok a párommal, 6-14, 14-22,22-06.

Hétfőtől péntekig.

Délelőttös héten 4:18 kelünk.

De sokszor ez is gyilkos.

Főleg, hogy tegnap is mennünk kellett, mert elvileg ledolgozás lesz.


Én egy Dunántúli megyeszékhelyen élek.

Itt fél 7 nyit a lidl.

De 4 kor kezdeni???

Hogy a csodába járna be, akinek mondjuk nincs jogsija??

Gyilkos lenne, már 7 kor aludnom kéne, hogy 3 körül fel bírjak kelni?

Felejtős.

2021. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
100%

Persze kipróbálhatod, ha könnyen be tudsz járni, de így nagyon nehéz lenne a négy órás kezdés.

A fél hatos, hatos még elmegy, talán az ötös is.

De így?

2021. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!