Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hajnali 4-re járni dolgozni...

Hajnali 4-re járni dolgozni egy Lidl-be, ezt mennyire lehet bírni? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok egy állásinterjún a Lidl-ben, látogatói napra kell menjek jövő héten hétfőn hajnali 4-re, merthogy a reggeli műszak náluk akkor kezdődik. Először azt hittem, hogy viccelnek a hajnali 4 órával, de nem, komolyan akkor. Szerintem ez kegyetlen.


Legalább lenne annyi előnye az egésznek, hogy délelőtt 10-kor végeznék (6 órás állásban jelentkeztem hozzájuk), de náluk csak 8 órás műszakok vannak, így kajaidővel együtt 13:00-kor végeznék.


Szerintetek megéri ilyen embertelen munkabeosztásban oda menni dolgozni? Tőlem elérhető távolságban nagyon kevés munkahely van, Budapest egy kieső részén élek, bejárni a városba dolgozni a sok utazás miatt nem tenném.


Leginkább Lidl-ben dolgozók véleményére volnék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen meghallgatom!



2021. nov. 11. 01:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
94%

Ez embertelen.

1 óra az ebédidő? 9 órat vagy bent, ha aludni is akarsz, akkor még világosban fekszel (nyáron), és fizikai munka.

Átszokni se semmi, a pénz meg közel 0.


Nekem ez így nem felelne meg.

2021. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
94%
Ez a fizetés nagyon kevés ezért a munkáért.
2021. nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
93%
1 barátom dolgozott a lidlbe Pécsen. Azt mondta soha többet nem fog ott dolgozni. Az egyik boltvezető helyettes konkrétan az egész csapatot kicsinálta. Miatta mentek el folyamatosan az új emberek, mert nem bírták elviselni. 1 nőröl van szó.. bárki is kicsit jobban néz ki, mint ő már megy a szivatása... Gonosz, patkány nő, visszaél a hatalmával.. azzal pedig nem büszkélkedik,h jutott el ebbe a pozícióba.. Na hagyjuk is.. Ha nincs más lehetőséged, akkor csak ott fogsz dolgozni.. A napirended átalakul, hozzá lehet szokni. Mondjuk egy a hajnali 4es kezdés biztos megterhelő lesz eleinte. Ha muszáj dolgoznod akkor vállald be. Szerintem kevés a fizetés.. Itt pécsett kb ugyanennyi, vagy több is. Mikor milyen műszak van v mennyi hétvége.. Normális főnököket kívánok neked és kitartást!!
2021. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hányra jársz be, nem éri meg xd
2021. nov. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük hozzá azt is, hogy a beledet is kihajtják.
2021. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
95%

Felejtsd el

Ez rabszolgaság

Éhbérért…

2021. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez elég brutál. És akkor 6 vagy 9 ora ? Mert 9 oráért elég gyenge a 170 körüli netto.

Nem értem, a kormány állandoan 300 ezres bérekről beszél, itt meg a 9 orát figyelembe véve kb minimálbér.

Legfeljebb probaképpen, kalandként vállad el, nézd meg, deritsd ki mi folyik ott, és ha tényleg ilyen szar embertelen akkor ott hagyhatod őket.

2021. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem érné meg. Ha magamból indulok ki, akkor a legközelebbi Lidl tőlem fél óra útra van (autóval). Azaz keljek fel fél 3-kor, hogy rendesen megkávézzak, elkészüljek, felébredjek és induljak el fél 4-kor. Soha a büdös életben.


Ráadásul ez az összeg nevetségesen alacsony ahhoz, hogy ilyen korán felkeljek érte.

2021. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
97%
Lidl a legalja munkák között van, ahova mindig van felvétel. Vajon miért?
2021. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
95%
Kb. droidot keresnek, nem embert. Undorító az egész :(
2021. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!