Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek egy nagyon tejszín...

Szerintetek egy nagyon tejszínes torta kibír ma délután tömegközlekedéssel 1-1 1/2 órát egy jégakku kíséretében?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Én nem is olyan régen vittem így tortát, a legnagyobb kánikulában mondjuk a reggeli órában, de kicsivel több is volt az mint másfél óra. Én mindig nagyon könnyű, tejszínes tortákat készítek, szóval féltem tőle, de nem lett semmi baja.

Viszont, egész este nekem 1 fokon ment a hűtő, hogy minél jobban lehűljön a torta, hazsnáltam jégakkut és, ami sokat segített az a hungarocellből készült parfétorta doboz. Ha van elég és elég nagy jégakkud, akkor talán működhet enélkül is, de nagyon sietned kell. Plusz ez múlik azon is, hogy milyen járműveken mész. Ha egyiken se várható légkondi, akkor nagyon veszéles ez a kihívás...

2019. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem már hőségben tejszínes szeletelt sütit másfél órás buszúton, jégakku nélkül. Kibírta, bár kicsit összeesett. Légkondi nem volt a buszon, csak ilyen szellőző ventillátor.
2019. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, túlélték a megajándékozottak. Tortareggelijüket még élve elköltötték.
2019. aug. 11. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Juhé! :) Akkor sikerült a küldetés.
2019. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!