Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pangasius (ázsiai cápaharcsa)...

Pangasius (ázsiai cápaharcsa) hal tényleg veszélyes? Vagy egyszer meglehet enni?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomaggal aztán utánanéztem és olvastam hogy felejtsük el, veszélyes, stb. Vagy ezt az egyet megehetem?

2019. aug. 20. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Veszélyesnek, veszélyes, de túlélhető.

Arra figyelj, hohgy ne nézz a szemébe!

2019. aug. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Én a vietnámival kapcsolatban olvastam, hogy még ürülékkel is etetik,....hát nem tudom, nekem ezután nem lenne gusztusom hozzá, ha veszélyes, ha nem.

"Minden ehetőt a vízbe dobálnak, legyen az hallisztből készült táp, szója vagy más szerves hulladék, ami alatt akár az állati és emberi ürüléket is lehet érteni.”

[link]

2019. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy _nyilván_ nincs forgalomban olyan étel, amitől általánosan bárki, bármikor egy evés után mindmeghalazonnal - előre kell megnézni ezeket a kajákat, ha érdekel.

De ha mindent megnéznék előre, akkor semmit sem ennél.


Én is vettem már, nekem sem jött be annyira, mint mondjuk egy hekk filé, így én ennél maradtam.

2019. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!