Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyetemistak mit visztek enni...

Egyetemistak mit visztek enni egy hosszu napra 8:00-19:50ig?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

5 percre van a koli,felugrok kajálni. Na meg kb 2 órára kell csak bejárni naponta, a többire beírnak a szaktársak a katalógusba.

Ez az úgynevezett szkippelés. Majd belejössz :)

Melyik egyetem?

2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem es sajna levelezo mesterszak igy nem tudok ellogni mint a bscn :D
2019. szept. 3. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Általában szendvicset vittem, vagy vmi kekszet, vagy kihagytam egy órát és elmentem kajalni
2019. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Úgy kell felvenni az órákat hogy minél durvább ütközések legyenek. Nekem az 1x4-es ütközés és 2x3-as a rekordom. Utána be kell adni a kedvezményes tanrend kérvényt.
2019. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nyolc szendvics meg valami főt kaja valahol a közepén.
2019. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk több helyen is van mikro, és hűtő is a folyosón, közösségi tereken, így általában főtt ételt viszek.


Hosszabb napokra szoktam berakni gyümölcsöt is pl. almát vagy banánt, további házi készítésű kekszet, energiaszeletet (cukormentesen csinálom).

2019. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Én mindig otthon reggelizek. Így annál kevesebb kaját kell vinni.

Szoktam kekszet,müzlit, joghurtot (ezt értelemszerűen minél hamarabb megeszem, tízóraira mondjuk). Szoktam vinni még valamilyen sós rágcsát, croissantot délutánra.

Ebédre meg olyat, amit nem kell melegíteni. Pl tortillába rakok humuszt, zöldséget, reszelt sajtot stb. Vagy szendvicset csinálok.

De olyan is van, hogy veszek a büféből ebédet és csak a többi étkezést oldom meg otthonról.

Pizzát is szoktam előre otthon csinálni, bolti kelt tésztából. Hidegen is tökéletes.

Sokan hoznak dobozban főtt kaját, de én hidegen nem szeretem. De simán kivitelezhető, főleg, hogy őszi hónapok jönnek, nem romlik meg.

Vagy ha más nem, akkor beszerezni egy pici összehajtható hűtőtáskát és beledobni 2 jégakkut. Nem foglal olyan nagy helyet, én a női táskámba is bele tudom állítani.

2019. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Én magas energiatartalmú kajeszt viszek: cukorkát, csokoládét, nyalókát, rágógumit stb.

Ha búcsú van, akkor jól bevásárolok búcsús édességből, és azt falom :D

Persze ez NEM jelenti azt, hogy ebédidőben kihagynám a meleg étkezést! Ó nein nein! Mindig eszek meleget a menzán is!

2019. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Csoki, gyümölcs, energiaital, szendvics szendvics hátán, meg ha volt erőm es foztem valamit akkor azt. Pl fasirt ami jó hidegen is, meg saláták.
2019. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában igyekeztem délben egy lyukasórát csinálni, hogy el tudjak menni a menzára, mert sokat segített a meleg étkezés. Ha nem, akkor főtt ételt vittem dobozban. Engem nem zavart, hogy nem meleg.
2019. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!