Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap délelőtt mindenki...

Vasárnap délelőtt mindenki húst ránt ki illetve húslevest főz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 10:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2019. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Én egész héten klopfolóval verem az asztalt. Hagy higgyék a szomszédok, hogy nálunk minden nap vasárnap van :D
2019. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem!

Most levest sem főzök, és a rakott krumpliba csak egy db-ka kolbászt szeltem. Nem kell mindig hús!

2019. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk bableves lesz.
2019. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Igen, mindenki.
2019. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is most fő a húsleves. Mindjárt kész. Meg húsos makaróni is lesz másodiknak.
2019. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Anno, az anyai nagymamam bizony minden vasárnap azt csinált. Plusz csirkepörköltet nokedlivel, a rantott hus mellé pedig krumplipürét és petrezselymes krumplit. A desszert zserbó, almás vagy meggyes pite volt. Imádtam. Már 10 éve nem csinálja. Évekkel ezelőtt annyira leesett lábáról, hogy nem tudott már a konyhaban állni, 3 éve pedig meghalt.... Mit nem adnék érte, ha most ő készíté a vasárnapi ebédet....

Amúgy nálunk a vacsora a főétkezés, és véletlenül, épp rántott hús lesz, mégpedig rántott csirkemell filé. Egyébként vasárnap lázán szoktuk venni az étkezést, általában hamburger van, vagy hotdog, vagy hasonló, ami gyorsan készen van. Húslevest sosem csianlok, sőt, leves is évente párszor van csak.

2019. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem, mivel nem eszek húst.

Tárkonyos zöldséglevest csinálok, magamnak tojásos paprikát, párom pedig steak-et csinál magának (nem is hagyná hogy én csináljam meg).

2019. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mert már tegnap kirántottam :D Húslevest sajnos nem tudok főzni itt, mert egy kici óccó villanylapunk van, amit nem merek órákra felrakni levest gyöngyözni.


Nincs minden vasárnap rántott hús, viszont kiadósabbat szoktam vasárnaponként főzni, mert van rá idő és imádok főzni.

2019. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
28%
Töltött káposzta hol marad?
2019. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!