Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap délelőtt mindenki...

Vasárnap délelőtt mindenki húst ránt ki illetve húslevest főz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 10:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenki, de az én nagymamám biztosan!! :D
2019. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
A töltött káposzta nálunk kizárólag a karácsonyi időszakban készült anno. Kimondottan utáltam amugy gyerekként, de felnőttként is csak az apró káposztát ettem meg, tejföllel és kenyérrel, a gombócokra rá se néztem. 😁
2019. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Remélem, mert imádom:-)
2019. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Én steaket sütök spárgával.
2019. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Drága anyukám 74 éves. Nála még mindig a húsleves és a rántott hús (néha sertés, néha csirke) krumplival (sült, petrezselymes, krumplipüré), vagy rizzsel a vasárnapi ebéd. Próbáltam már lebeszélni, hogy nem kell minden hétvégén "ünnepi" ebéd, de nem nagyon érdekli. Mindig azt mondja: de én azt akarok enni. :) Imádom a zanyumat. Tényleg. Míg apu élt, akkor a rántott hús mellé pörköltet is főzött. Minden vasárnap!
2019. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
57%
Nem. Engem most rúgott ki messengeren a főnököm. Szal most kattog az agyam hogyan tovább. Szóval se húsleves se rántott hús. 😂
2019. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem, vasárnap délelőtt aludni szoktam, ebédre szendvicset ettem, vacsorára pedig milánói lesz.

Rántott húst nem csinálok mert nem szeretem annyira, húslevest pedig azért nem mert az egyik felettem íróhoz hasonlóan a minikonyhámban nem fogok nekiállni órákig levest főzni.

2019. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán érdekelnek az értékelések, de komolyan, itt mi a szarért vannak lepontozva a válaszok? Egyeseket ez elégít ki?
2019. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
71%
Mi vasàrnap nem főzünk semmit.
2019. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
Miért kellene minden vasárnap húsleves meg rántott hús? Szerintem igen korlátolt, akinek ez a természetes
2019. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!