Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap délelőtt mindenki...

Vasárnap délelőtt mindenki húst ránt ki illetve húslevest főz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 10:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem vagyok hajlandó az egyetlen értelmes szabad napomon a konyhában robotolni. Délig aludtam, utána csináltam egy tál zacskós krémlevest, vacsorára majd bedobok a mélyhűtőből egy darab lazacot meg valami zöldséget a sütőbe.
2019. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Mi sült kacsát ettünk ma rizzsel és zöldségekkel. Múlt héten hal volt.
2019. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk sült csirke volt vele sült zöldségekkel, húslevest csak karácsonykor meg húsvétkor főzök. :)
2019. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

(én pl levest kb 2 éve csinálhattam utoljára, rántott hús meg évi kb 5x van)

2019. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Régen, míg éltek a szüleim a vasárnapi ebéd mindig amolyan "ünnepi" volt. Vagyis húsleves, rántott hús, pörkölt, brassói vagy valami ilyen húsos étel biztosan volt, meg süti, egyebek... akkor az volt nekem a természetes. Most már, hogy ők nincsenek és én is felnőttem, inkább szombaton főzök két napra valami egytálételt, ami hamar megvan, aztán élvezem a hétvégét. Rántott hús, húsleves, szóval ilyen órákig tartó főzések-sütések csak akkor vannak, ha épp kedvem van hozzá, vagy vendéget várok.
2019. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!