Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Jó lesz még a fagyasztott karfiol?

Szóval 2 hete vettem egy fagyasztott panírozott karfiolt és egy sajtot. A rántott sajtot tegnap ki akartam sütni, de nagyon büdös volt. (Már kibontottam 2 hete) A karfiol sem lesz jó? Nem igazán akarom kipróbálni a tegnapi után, ha ez is undorító lesz. Mit csináljak?

nov. 9. 10:46  Privát üzenet  

A válaszok
Mélyhűtőben volt?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 10:51 Privát üzenet

Mi a fenétől volt büdös a sajt?!?!

Hónapokig semmi baja ezeknek.

Ugye nem a sima hűtő részben tároltad?!

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 12:08 Privát üzenet

nem faygasztottad le?

vagy nyitva volt a zacskó?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 9. 12:16 Privát üzenet
Vagy eleve rossz volt a sajt valamiért, vagy a fagyasztód nem fagyaszt eléggé, vagy nem kellöen tiszta és a fagyasztó maga büdös!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 10. 07:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki kell -e olvasztani a sütés elött a panírozott, fagyasztott karfiolt?
Valóban ugyanolyan egészségesek a fagyasztott zöldségek (pl. brokkoli, karfiol, stb. ) mint a piacon árult frissek?
Gluténmentes pizzát szerettem volna csinálni, de nincs a tésztához karfiol, megtudom csinálni zöldséges mixel is?
Milyen zöldségeket lehet lefagyasztani, hogy elég jól megmaradjanak? Milyen jó praktikákat tudtok?
A lidlbe kapható fagyasztott karfiol jó? Levesnek v akár rántva? Ki kell olvasztani? Nem vettem még így nem tom
Mit csinálnátok fél kg fagyasztott zöldségből? (kétféle répa, karfiol, brokkoli)

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!