Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz a karácsonyi...

Nálatok mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 08:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Szenteste töltött káposzta pulyka sült, krumpli saláta. Másnap anyu süt kacsát, káposzta. Anyósnál második nap sajt tál (mindenféle sajtok pici apró falatkák), dióval, szőlővel! Imádom. Rántott hús, csirke mell, gomba, sajt. Sütik a szokásos :beigli, kókusz golyó, mézes, sajtos tekercs. 🍷
2019. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
78%
Reggel párizsis zsömle,délben tükörtojás,este vajas zsömle disznósajttal és kovászos uborkával.
2019. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

December 24-én:

Ebéd: húsleves gazdagon, bejgli.

Vacsora: sült pulyka hercegnő burgonyával, gesztenyével, zöldségekkel és almaszósszal.


25-én:

Maradék.


26-án:

Ebéd: rántott hús, sajt, rizzsel.

2019. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Levesek/előételek

Dec. 24-én: borleves

Dec. 25-én: hagymaleves sajtos habgaluskával

Dec. 26-án: forró gyömbéres almaleves


Főételek

Dec. 24-én: aszalt gyümölccsel töltött pulykamell (szenteste nem lakomázunk, ahogy máskor este sem)

Dec. 25-én: vajas citromos csirke

Dec. 26-án: quiche lorraine (francia sós pite/lepény)


Édességnek a szokásos bejgli, mézeskalács, meg aprósütemények, esetleg kuglóf

2019. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

24: vendegseg halaszle, rantott hal, kacsacomb, toltott kaposzta, bejgli, linzer es piskota

25: kolbasszal toltott karaj + rantotthus karajbol

26: maradekok

27: dolgozok plusz vendegseg

28: rakott krumpli

29: maradek

30: tortpaszuly

31: vendegseg korhelyleves plusz solet, fasirt

1: sorben sult csulok es steak burgonya

2019. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt édességnél: panna cotta, mousse
2019. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Halászlé

Karácsonyi sült, póré salátával, fűszeres burgonyával

Kuglóf

Diós tekercs

2019. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
49%

Szenteste: vendégség. Valami kacsa, valami vegakaja a biztos pont. Süti: ???, mézeskalács, Kata szelet, hókifli.


25: vagy maradék vagy az vörösboros, diós gombaragu, amiből másnap is vinni akarunk a vendégségbe, hogy ne kelljen a vegára külön főzni.


26: vendégség, lásd fentebb. Valami sós süti, mert azt kértek.

2019. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Halrudacska sültkrumpli és fokhagymás szósz
2019. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

senki nem veri nagy dobra ahogy látom, pedig minden áruház tömve van akár hova megyek. Szinte mindenki kosarában marha húst látok, meg a legdrágább dolgokat lazac, spárga, sertés szűz stb ezért is írtam ki a kérdést :D


nálunk

24.én lesz halászlé, baconbe tekert máj, vajas krumpli petrezselyemmel, rántott töltött hús, bejgli, mézes kalács,

25. vendégség ott nem tudom mi lesz de töltött káposzta 100% hogy lesz (amúgy fura mert több kérdést is láttam gyakorin hogy ki mit főz de senki nem írta a tipikus halászlevet meg totlott kaposztat)


26.án hozzánk jönnek lesz rakott csirke mell, halászlé, rántott hal, rizibizi, hercegnő burgonya, francia saláta, fasírt, rigó jancsi, somlói, bejgli.

2019. dec. 22. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!