Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz a karácsonyi...

Nálatok mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 08:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

24-en pulled pork, rozmaringos tepsis krumpli es kaposztasalata.

25-en husleves es toltott kaposzta, 26-an pedig ami ezekbol marad.

Nem eszunk halat es nem kulonlegeset fozok ilyenkor, hanem amit ker a csalad.


Ezenkivul makos es dios beigli lesz, szilvalekvaros es dios hokifli, sajtos perec es mascarpones/tejszines gesztenyetorta. Utobbi 25-en lesz a desszert, a tobbi mar 24-tol elerheto lesz. ☺️

2019. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

En azt fozok amit a csalad ker. Hiaba foznek megy egy csomo toltott kaposztat vagy halaszlevet ha senki sem enne belole. Lesz sult kacsa, hagyomanyosan sutve. Egy nagy labosban, ezutan parolok a zsirjan kaposztat. Bbq ragacsos oldalas, sult krumpli, ubi sali.


Sutinek mezes grizes zserbo, gyumolcstorta es mini pizzas csiga.

Ez lesz szenteste.


Masnap megyunk a nagyszulokhoz.

27 en jonnek vendegek, akkor lesz stalefania vagdalt, rantott husi, gomba, sajt. Szarvasporkolt, fott krumpli. Rizs es krumpli salata.

Suti meg nem tudom mi.

2019. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Húsleves, szezámmagos rántott csirkemell salátával. Mézeskalács, tiramisu.
2019. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

24-én a szüleimnél leszünk, ott halászlé, rántott hal, rántott csirke, krumpli, rizs, franciasaláta, somlói galuska

25-én nagymamámnál ünnepelünk, ő rengeteg kaját szokott készíteni, halászlé alap, rántott csirke, sült máj, karaj, sült csirke, rizs, krumpli, káposztasaláta, mogyorótorta

26-án én látom vendégül a családot, töltött káposzta lesz, sajtos kiflit és kakaós kalácsot sütök mellé illetve desszertnek.

Bejgli, mézeskalács, zserbó és keksz mindhárom nap lesz.

2019. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Nálunk 24-én: húsleves, őzgerincben sült baconbe tekert sajtos csirkemell, burgonyakrokett, fokhagymás párolt zöldbab, majonézes kukoricasaláta, csemegeubi. Sütik: szokásos mézeskalács, mogyorós hókifli, püspökkenyér, francia krémes (ezt most csinálom majd először)

25-26 megyünk anyósomékhoz, oda visszük ami megmarad hogy nekik is kevesebbet kelljen robotolni, meg lesz amit ők főznek, valami lazacról tudok eddig de nem hangzik nekem túl bíztatóan.. 😂

2019. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

na végre hagyományosabb kajákat is írtatok!😊

Én is azt főzöm amit a család szeretne utolsót mindig párom mondja ki mi legyen:)

Teljen mindenkinek békében, szeretetben az Ünnep! ♥

2019. dec. 23. 11:31
 27/27 anonim ***** válasza:

Szenteste vendégségben anyósom és az édesanyja főz (kivéve a halászlevet,azt minden évben rendelnek). Töltöttkáposzta, Juhtúrós kapros csirkemell,rizibizi, marhasült,vadas és krumplipüré.

26.-án én sütőtök krémlevest csinálok füstölt sajttal tökmaggal pici juharsziruppal( egyik kanadai barátom mondta hogy minden sütőtökös ételhez kell egy kis juharszirup-Isteni!) Narancsos kacsa, párolt káposzta és steak krumpli.

2019. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!