Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy sajtszószos csirkés...

Van egy sajtszószos csirkés penne fixem. Más tésztával helyettesíthető a penne?

Figyelt kérdés
Van itthon orsó, szarvacska, spagetti tészta. Vagy ehhez csak a penne illene?
2020. jan. 21. 09:10
 1/5 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem helyettesíthető én szoktam orsós tésztát csinálni a sajt szoszhoz.
2020. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lenne jó mégis más tészta szerinted?
2020. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyennel csinálhatod. Nem kell pennével. Én azt nem is igazán szeretem. Ezek közül az orsó vagy a szarvacska tök jó lenne hozzá.
2020. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a legtöbb ilyen száraztészta teljesen felcserélhető egymással ha nem ragaszkodsz a teljesen hagyományos olasz konyhához. Nálam például mindig csak egyféle tészta van otthon, mert kicsi konyhában nem vagyok hajlandó a formája miatt 3 zacskó tésztát tartani, úgyhogy ugyan nem poralapból, de csináltam már sajtszószos csirkés tésztát pennéből, fusilliből, tagliatelle-ből, spagettiből és farfelle-ből is attól függően hogy melyik volt akciós a boltban.
2020. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem őszintén szólva sohasem érdekelt milyen tésztát ír a recept,azt rakok bele,ami elérhető távolságban van :D
2020. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!