Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Naan kenyér. Valakinek be...

Naan kenyér. Valakinek be vált recept?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Naan kenyér receptet keresnék. Avram Latosca-nál láttam. Már egyszer csináltam régebben és isteni lett, de nem találom a receptet. Mellékesen örülnék ha inkább valami diétás változat lenne😊

Előre is köszönöm



2020. márc. 8. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Az ő receptjei amuGis mindig jók 😊 de ezis ✔️

2020. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
2020. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
rákot okoz
2020. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első kettő. Köszönöm 😊😂
2020. márc. 8. 22:28
 5/10 A kérdező kommentje:
😊❤️*
2020. márc. 8. 22:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha a recept 260 gramm fehér lisztet ír akkor az zablisztben mennyivel kevesebb? ha esetleg tudja valaki😊
2020. márc. 9. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak zabliszttel ne is kísérletezz, mert ehetetlenül keserú lesz, és meg sem kel . Nincs benne glutén!
2020. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez is ugyanaz a kategória mint az olasz pizza, kürtőskalács vagy egy jó bográcsgulyás, a recept fontos, de kell az a fatűz, hogy az állag és a füstös íz is meglegyen.


[link]


Én kemencében próbálkoznék, talán az van a legközelebb. Vagy esetleg talicskában tüzet rakni, mint ahogy a kürtős kalácsot szokták, csak nem a fákat rakni rá hanem egy fém lapot? Ilyen mosógépdob szerű vaskályhás hóbelebancot nem tudom honnan szereznél idehaza.



[link]


Ez egy pakisztáni recept, igen, van indiai is, de ez az Aga közelebb van egy sparhelthez vagy kemencégez...

2020. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok az a recept jo én bl-55 és bl-80 at

Sima liszttel jo csak!


Teljes kiőrlésűt raktam bele egyszer meg fele bl-55 ,kemény lett

2020. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Legfinomabb! Mindig ezt sütöm

2020. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!