Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti a rántottát mivel eszed?

Ti a rántottát mivel eszed?

Figyelt kérdés
Reggelire ha csináltok rántottát azt ti mivel eszed? Én általában valami sós péksüteményt eszem mellé.

2020. márc. 11. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

En uborkat esz hozza

Es teat isz melle

2020. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Zöld paprika, sárga paprika, piros paprika, meg lilahagyma, reszelt parmezán sajt.
2020. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve a tojásba már teszek csirkemell sonkát és sajtot, néha zabpelyhet vagy hagymát,úgy sütöm meg. Mellé pedig kígyó uborkát vagy paradicsomot fogyasztok.
2020. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sima kenyérrel vagy zsemlével, ilyesmi. Esetleg teszek bele bacont, kolbászt vagy sonkát.
2020. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Mivel szeretem...

Amúgy változó, van hogy hagymás körettel, párolt zöldségekkel és rizzsel, de van, hogy csak egy szelet kenyérrel.

2020. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha csak simán megsütöm a megsózott, felvert tojást, nem teszek bele semmit (pedig felszoktam turbózni, de néha jó üresen, igaz akkor több tojás kell, 3-4 db). A tetejére szórok fűszerpaprikát, vagy pötyögetek rá pirosaranyat, friss kenyérrel eszem. Nekem így is ízlik.
2020. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a tojásrántottába szoktam tenni zöldségeket és/vagy bacont/sonkát/kolbászt, a tetejére reszelek egy kis sajtot. Ilyenkor csak egy pirítóst vagy magvas, vajas/házi szendvicskrémes kenyeret eszem mellé. Ha csak üresen eszem a rántottát, akkor mellé szendvicset eszem.
2020. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kenyérrel és paradicsommal 😊

Sima rántotta nem rakok bele semmit Csak sót.

2020. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarok kötekedni, de az egyes szám és a többes szám két külön dolog, szóval vagy "Ti mivel eszitek...", vagy "Te mivel eszed...", nem keverhetőek.


Egyébként kenyérrel, zsemlével, kiflivel, amelyik épp van itthon. Zöldséget maximum a rántottába teszek, mellé nem eszem.

2020. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellé nem szoktam semmit enni, bele szoktam tenni valamilyen zöldséget, húskészítményt és/vagy sajtféléket. De mindig variálom, mikor mihez van épp hangulatom. Van hogy hagymás szalonnás, van hogy paradicsomos kolbászos, van hogy csak simán egy jó adag füstölt sajtot reszelek bele és úgy sütöm meg.
2020. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!