Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok valami gyorsan...

Senki158 kérdése:

Ajánlanátok valami gyorsan elkészíthető egyszeru levest?

Figyelt kérdés
(Ha lehet cérnametélt tésztával)

#leves #Cernametelt
2020. máj. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
csirkehúsleves zöldséggel
2020. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát ezért most lehet, hogy meg leszek kövezve, de én bezony szoktam zacsekos leveseket feljavítani, ha nincs más. Pl. cérna metélttel... Némelyik egész ehető. De ha van zöldséged ez kb. húsleves, hús nélkül:

[link]

2020. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyors leves?


Leveskocka+forroviz+teszta+liofilizalt zoldseg (kesz)

2020. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lollipop Girl ***** válasza:

Paradicsomleves,gyümölcsleves,paszulyleves,tarhonyaleves,borsóleves,grízgaluskaleves,lebbencsleves,karfiolleves,krémlevesek pl:fokhagyma,zeller,brokkoli,sajtkrémleves,hagymaleves,zöldségleves.

Ezek mind viszonylag hamar megvannak,mondjuk egy húsleveshez vagy babgulyáshoz képest.

Remélem tudtam segíteni :)

2020. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lollipop Girl ***** válasza:
Bocsi,nem figyeltem,nem láttam hogy cérnametélttel kérted,már éjfél elmúlt kicsit hosszú napom volt,akkor marad a zöldségleves vagy gyorsleves esetleg tejleves jutott az eszembe.
2020. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindkinek❤
2020. máj. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!