Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vannak olyan ételek, amik...

Vannak olyan ételek, amik egyszerre laktatóak és fogyókúrásak?

Figyelt kérdés
Olyan kaják érdekelnének, amikből sokat lehet enni vagy eltelítenek és nem leszek két óra múlva éhes. Mindezt úgy, hogy nem nő tőle a súlyom. (Egyéb infó: laktózérzékeny vagyok, vitaminhiányos és vigyáznom kell a szénhidrátokkal is.)

2020. aug. 4. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Minél kevesebb valaminek a kalóriatartalma, annál nagyobb mennyiséget ehetsz belőle.
2020. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Példaképp, egy mekis Big Mac kalóriatartalma kb 500kcal, cukkininek 100gramjában van 15-20.


Vagyis fogyókúra szempontjából egy Big Mac-kel ugyanott vagy, mintha három kilónyi nyers cukkinit rágcsálnál el. Vajon melyik a laktatóbb?

2020. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a körözött nagyon laktat, csirkemell szeletekbe szoktam tölteni és feltekerem. Túró, kevés tejföl, só. Mehet bele hagyma is. Laktózmentes túró és tejföl is van, kisvárosban is szoktam látni.
2020. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Zöldség és hús/hal bármilyen kombinációban. Leves, főzelék, sült, főtt, rakott, nyers formában. Nyilván van az a mérték, ami után ez sem fogyókúrás étel.
2020. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Olajos magvak.

Igaz, kicsit magasabb a kalóriatartalma, de néhány maréktól nem lesz semmi bajod.

Btw. fogyáshoz amúgy is nagyon kell a telítetlen zsírsav.


Zsírszegény tejtermékek, kivéve tejföl.

2020. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tojásos, húsos ételek, sok zöldséggel. Ha a szénhidrátra oda kell figyelned,akkor a zsírok vagy fehérjék lehetnek nagyobb arányban az ételben.
2020. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!