Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt, aki egyszerre vágott...

Van itt, aki egyszerre vágott bele a fogyókúrába és a cigi letételbe?

Figyelt kérdés
Mennyivel lenne érdemes csökkenteni így a kalóriabevitelt. Ha pl 1500 kalória kéne a fogyáshoz, akkor érdemes a cigi letétel miatt még lentebb vinni?

2020. máj. 25. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A ciginek semmi köze a kalóriához! Annyi ,hogy általában aki dohányzik annak az étvágya csökken. ! De ez sem mindenkire igaz .
2020. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre csinálltam a kettőt, teljes életmódváltás, de semmi köze egyiknek a másikhoz.
2020. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban van köze, hogy leszokásnál pótcsekekvésnek van aki eszik, nasizik, rágcsál cigi helyett.
2020. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hajlamos vagy arra, hogy a cigi helyett pótcselekvésbe menekülj, akkor ne csináld egyszerre, legyen pár hét eltolás. Ha viszont nem gondolod, hogy nasiznál a cigi lerakást követően akkor mehet együtt minden gond nélkül. Én együtt vágtam bele, de én akkor már rosszul voltam a cigitől, nagyon leakartam szokni.
2020. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam és tapasztalom is, hogy az anyagcsere belassul, ezen gondolkodtam kellene e ellensúlyozni. Nem eszem pótcselekvésként. Szépen tartom magam az elképzeléseimhez 1 hónapja, fogytam is 2 kg-t. Most letettem/leteszem a cigit és remélem akkor további megszorítások nélkül is fog menni a dolog és igazatok van, hogy nincs köze a kettőnek egymáshoz.


2-es válaszoló és neked sikerült fogynod egészséges ütemben?

2020. máj. 26. 10:32
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez az anyagcsere belassul egy iszonyatos marhaság... a cigitől eleve be van lassulva az anyagcseréd, az anyagcsere nem a szarást jelenti... sok cigis ezzel nyugtatja magát, hogy reggel elszív egy cigit és szarik egyet, ez számukra azt jelenti, hogy jó az anyagcsere... nem ez csak annyit jelent, hogy a nikotinnak vagy egy izomlazító hatása...

Az anyagcsere meg sejtszinten zajlik, amit a nikotinnal és a 250 egyéb karcinogén és mérgező anyaggal pont hogy gátosz...

Nem azért hízik sok dohányt letevő, mert belassul az anyagcsere, hanem mert cserébe elkezd zabálni...

Én letettem a cigit, mert meg akartam élni, hogy a kisfiam felnő, egyidőben elkezdtem sportolni és számolni a makro tápanyagokat, a követlező egy évben 80kg-ot fogytam, azóta összesen 95-t...

190kg voltam, manapság 83-85 közt mozgok... 2013ban akkpr 30évesen kezdtem.

Valószínűleg már nemnis élnék.

2020. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Off: Utolsó, gratulálok, ez nagyon nagyon szép eredmény!!!:))
2020. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A dohányzás nem lassítja az anyagcserét, hanem gyorsítja, és ez nem csak az emésztésre vonatkozik. Ez nálam stabil 3 kilót jelent súlyban, változatlan táplálkozás mellett (tudom, mert krónikus visszaeső vagyok, az emésztésem cigi mellett és nélkül is ugyanolyan jó). Emellett a leszokást követően javul a szaglás és az ízérzékelés (sokak tapasztalata szerint), ezért az étvágy is javul. Plusz amit már írtak, pótcselekvésként sokan rágcsálnak valamit cigi helyett, hogy lefoglalják a kezüket és a szájukat... Ha valaki leszokást követően is le tud fogyni, az nagyon szép teljesítmény.

Nem akarlak egyáltalán lebeszélni a leszokásról, csak azért írom, hogy kb. erre számíthatsz. Ha megcsinálod, azaz lefogysz és le is szoksz, kétszeresen is büszke lehetsz magadra :)

2020. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a dohányzás gyorsítja.. A lassulást a leszokásra értettem, hogy mióta nem gyújtottam rá nem járok annyit wc-re, de ezek szerint, ez nem az anyagcserével függ össze. Akkor ezt most megtanultam. Nem értek hozzá ilyen szinten. Valahol olvastam. Tisztában vagyok a cigizés negatív és a leszokás pozitív hatásairól én is szeretnék élni és egészséges lenni. A kérdés is ezért született. Köszönöm a válaszokat, ezek szerint marhaságot beszélek..stb.. Vettem.
2020. máj. 26. 14:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült abbahagynom a dohányzást, és sikerült a kettő egyszerre.Aztán visszaszoktam.Tavaly ismét megpróbáltam a kettőt egyszerre, de olyan durva székrekedésem lett, hogy szilvalekvárt ettem reggelire korpával, hetente egyszer tudtam csak wc-re menni, és csak jöttek a kilók, úgyhogy feladtam.
2020. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!