Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Marhalábszárból pörköltet...

Marhalábszárból pörköltet főztem, szagos volt, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
elég erős, szúros és egyedi szaga volt mikor a zsírra rádobtam a húst(most főztem először marhát), mélyhűtőből vettem ki a porciót, és lehet sokat volt kiolvadva nem hűtőben? Mert már bocsánat, de azóta, hogy megettem (másfél órája) olyan büdöseket szellentek, hogy el se hiszem, azonban a hasam egy kicsit se fáj, nincs hányingerem egy kicsit se, nem megy a hasam. és igazából finom volt a pörkölt. Lehet ebből valami gond esetleg?

2020. aug. 18. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy vagy?

Gondolom nem lett gond? Bár a marhahús alapvetően nem büdös, de bizonyos érési folyamatok után lehet egy kis szaga, de az nem káros. Ha romlott, az tényleg büdös!

2020. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És persze az sem mindegy, hogy mikor etted, és azóta mennyi idő telt el??

Élsz még?

2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz!

Az érett, nyers marhahúsnak más a szaga, mint a csirkemellnek.

2020. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A marhának alapból is van egy jellegzetes szaga, kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a sertéshús épp elkezd megromlani, de még csak egy enyhe, vajra emlékeztető illata van.


És igen, lehet tőle elég keményeket eregetni, de ha nem vagy rosszul, akkor semmi gond nincs.

2020. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eltelt mostmár egy 8 óra és minden ok. Köszi a válaszokat.
2020. aug. 19. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!