Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott húst visszarakni...

Fagyasztott húst visszarakni a hűtőbe, lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

Ha valaki kiolvasztja a húst,de mégis úgy dönt,hogy nem csinálja meg aznap,akkor a hűtőben elállhat még,és meg lehet másnap is csinálni?


Azt tudom,hogy visszafagyasztani nem szabad.


2018. jan. 22. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát necces, attól is függ hogy milyen frissen fagyasztotta, tehát pl hétfőn vetted de hétvégén akarod megcsinálni és nem szombat hanem vasárnap akkor jó ,de ha hetek/hónapok óta fagyasztóba volt akkor én inkább nem eszem meg így.
2018. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyira áll el, mintha akkor vetted volna (már ha friss volt, amikor lefagyasztottad). Tehát legfeljebb 2 napig. Másnap még simán felhasználható.
2018. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem én voltam.

Apa kivette a fagyasztóból a húst reggel ma,és gondolom kiolvadt,de közbe jött neki valami,így visszatette a hűtőbe.

Holnap gondoltam kisütni.


Fasírtot kellene csinálni darált sertéshúsból.

2018. jan. 22. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanaz a helyzet, amikor szombaton veszed meg a húst a hétfői fasírthoz.

A hentes sem fagyasztja le az aznap megmaradt húst, lehet 2÷3 nap múlva azt veszed meg.

Fagyasztóban nem szaporodnak a bacik, felengedés után pedig ugyanúgy, mintha le sem lett volna fagyasztva,

Másnapra nem lesz minőség-romlás esetedben.

2018. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy napot biztosan kibír, nyugodtan készítsd el holnap.
2018. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs annak a húsnak,ha rendesen hűtőben volt az éjjel. Készülhet a mai fasírt.
2018. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Simán felhasználható, nyugodtan készítsd el. Akár vissza is fagyaszthatod, semmi gond. Nem tudom, ki találta ki, hogy nem lehet visszafagyasztani, jó párszor csináltam már és még élek! + a kaja is jó volt.
2018. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!