Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vegán lasagne recept?

Vegán lasagne recept?

Figyelt kérdés
A tészta receptje is érdekel!
2020. szept. 21. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
🤣🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
2020. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Eredeti receptből hagyd ki a húst. El is készült.
2020. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Répát és vöröshagymát egy serpenyőben megpiritok. (Kb 3repa,1 hagyma). Fűszer: só, bors

Másik serpenyoben szeletekre vágott cukkinit piritok. Kb 2dbot. Fuszerezem sóval, komennyel.


Egy labasban paradicsompuret engedek fel kis vízzel, izesitem úgy, ahogy a bolognait szoktam.


Aldiban lehet kapni spenótos durumteszta lasagne lapot, ami vegán. + Vegán sajtot is.


Retegezes: alulra a répás hagyma, rá kis szósz, teszta, szósz, cukkini, szósz, tészta amíg el nem fogy minden hozzávaló.

A végén szósszal zárok, majd rá vegán sajt.


Furin hangzik, de isteni!!

2020. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi hármas!
2020. szept. 21. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

#2: illene tudni a különbséget vegán és vegetáriánus között, ha már válaszolsz...

Üdv., egy húsevő

2020. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A húst lecserélheted a bolognai raguban szója granulátumra, gombára, padlizsánra, lencsére, cukkinire. A besamellt növényi tejjel, sajtot vegán termékkel, kapható tojás mentes tészta. Lehet a ragut fokhagymás-tejszínes spenóttal lecserélni.
2020. szept. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

2-es/6-os: Egy recept vegán módon elkészítése nem CSAK azt jelenti, hogy kihagyod az állati termékeket, hanem föleg azt, hogy mivel lehet hasonló ízhatást elérni. Ha a bechamelt, sajtot kihagyod, akkor szerinted milyen lesz?

Ez így, ahoyg írtad, tökéletesen ostobaság, jobb lenne, ha nem írnál semmit, ha értelmeset nem tudsz.


Éppen azért hasznos a 3-as válasza, mert ö használható és a vegánoknak megfelelö, jó ízü receptet közölt!


Mellékesen, a bechamelt el lehet készíteni vaj helyett olajjal is, és akkor már vegán.

2020. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Én azt nem értem, hogy ha valaki vegán, akkor miért akar lasagnét enni?
2020. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanazért, amiért a cöliákiás mondjuk pizzát. Mert szereti. Vannak ételek, amik nem tűrik a kompromisszumot, de rengeteg recept átvariálható. Nekem is van sajnos több élelmiszer allergiám, azokat az ételeket, aminek a lelkük az az alapanyag amit nem ehetek, meg sem próbálom átvariálni, mert szinte "árulásnak" érzem, de számtalan dolgot lehet. Sosem ennék például madártejet (allergiás vagyok a tojásra), akkor sem, ha valaki linkelne receptet,ami kompatibilis az elfuserált emésztő és immunredszeremmel, mert a lényeg veszne el. Szerintem. Érted, ugye?
2020. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
10: azt hiszem, így értem, köszi.
2020. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!