Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma és a héten?

Ki mit főz ma és a héten?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már ötletem sincs.

Ma is hűtő ürítést tartottam.

Frankfurti levest, brokkolis tejszínes tésztát csináltam.


2020. okt. 13. 11:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Itthon is hiszti lenne ha nincs hus egy napon :) ma is volt duzzogas mennyi zoldseg van ma :D
2020. okt. 13. 12:34
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
ismerős..de gondolom, ha megkérdeznéd, hogy mit enne, az lenne a válasz, hogy mindegy :-D
2020. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

Hagymás bab Bud Spencer módra

(megy bele szakál szõr is)

2020. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Tegnap chilis bab, ma csirkemell tejszínes fűszeres rizságyon sütve holnap lencsefőzelék kolbásszal, holnap után pedig sajtos füstöltszalonnás krumpli krémleves és fánk :)
2020. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

Ma csontlevest csinálok, sok zöldséggel, pirított májat basmati rizzsel, csalamádéval.

Tegnap vadas volt spagettivel, karfiol levessel.

Holnaptól rendelt étel jön, mert már nem győzöm a főzőcskézést.

2020. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%

Sok ötlet van, de kevés a kedv. És a "mit főzzek?" kérdésre "Mindegy." a válasz sajnos nálunk is.


És a legjobb, amikor nekik megcsinálom ötlet híján a mindig aduász pirított, húsos szendvicset, magamnak meg mondjuk egy édeskrumplis lapcsánkát kolbászkarikákkal, akkor persze, hogy mindegyik enné az enyémet :DD


Tervben van töltött káposzta, tegnap rakott padlizsán volt nekem, nekik meg házi hamburger.


Káposztás sztrapacskát meg magamnak akarok már réges rég csinálni, a fiúknak meg lesz a halálosan unalmas rántott hús, fűszeres, héjas krumplival.

2020. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap főztem előre pár napra "maradékos menüt": az elmúlt hétről maradt egy fél cukkini, egy fél padlizsán, fél üveg paradicsomszósz, egy fél hagyma és 2-3 marék koktélparadicsom.

Néhány karika cukkinit, egy marék paradicsomot és a paradicsomszószt felütöttem egy kevés lencsével és némi mirelit brokkolival és összefőztem tésztaszósznak. Ma ezt ebédeltem, holnap is ezt viszek munkába.

A padlizsánból, hagymából, egy kevés cukkiniből csináltam padlizsánkrémet, ez lesz a héten a vacsora & napközbeni snack pirítóssal.

Holnapig igyekszem kitalálni a hét további részét, csütörtökön-pénteken egyáltalán nem lesz időm/kapacitásom főzőcskézni, majd megint összeütök valamit előre.

2020. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

#17 vagyok

Párom ma szilvás gombócot ebédelt, aztán ment vissza melózni - fizikai melót végez. :)

Szerencsére nem minden "férfi ember" akarja intravénásan bekötni magába a féldisznót. :D

A cukkinilepény tényleg nem a fehérjedús kaják csúcsa, de nem is írta a válaszoló sehol, hogy csakis azt fogyasztják egész nap, egész héten....

(#5-ösre reagáltam)

2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt rántott ponty krumplisalátával, most zöldborsófőzelék rántott párizsival, aztán nem tudom, még májat tervezek a hétvégére valamilyen formában.
2020. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Van még húsleves,finomfőzeléket csináltam fasírttal.holnap passz!és azután is.

Az a baj,hogy én sem tudom megmondani mit ennék...a lányom mindenevő,fiamnak kb 6 étel van amit szívesen eszik,férjem hústkrumplival-párti...

Volt már hogy 4 félét főztem egy nap,de olyan is hogy fintorogva ugyan de ették amit eléjük tettem.nem egyszerű ez a "mit főzzek ma?" kérdés...

De azért pár ötlet:

Pásztortarhonya,cigánypecsenye,rakott csirkemell,rakott kelkáposzta,hurka-kolbász,bbq oldalas

2020. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!