Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma és a héten?

Ki mit főz ma és a héten?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már ötletem sincs.

Ma is hűtő ürítést tartottam.

Frankfurti levest, brokkolis tejszínes tésztát csináltam.


2020. okt. 13. 11:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ma tojásos baconos salátás sajtos tortillát csinálok vacsira, holnap fasírt lesz hagymás krumplival, csütörtökön talán milánói és van egy kacsám lefagyasztva amit talán hétvégén megsütök párolt káposztával tört krumplival.
2020. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még megtervezve, ami reggel eszembe jut. Van a fagyasztóban gombás marhasült, az valószínűleg hétvégén előkerül, ahhoz csak köretet kell csinálni. Lehet hogy előveszem a tököt ami szintén le van fagyasztva és csinálok tökfőzeléket. Van egy (vagy két?) szelet lazacom amit bármikor be lehet hajítani a sütőbe, hozzá zöldségköret, rizs, édeskrumpli. Van csirkecombfilé, valaki előttem megihletett úgyhogy lehet abból indiai lesz, tikka masala vagy valami hasonló. Van egy darab halloumi a hűtőben, azt vagy megsütöm serpenyőben és csinálok hozzá valami vöröslencsés salátát, vagy felkockázom és csicseriborsós zöldcurrybe főzöm bele. Van egy cukkinim amit nagyon fel kéne már használni, abból tippem nincs mi fog készülni de majd valahova elfőzöm.

Nem vásárolok a héten, múlt héten feltöltöttem a hűtőt úgyhogy most abból gazdálkodom amíg ki nem ürül.

2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

A cukkinire egy ötlet:

Hagymátszeletelve üvegesre sütöd,rá csíkozott paprika,darabolt cukkini,só,bors,ha minden puha mehet rá a felvert tojás,összesütöd,és kész.

Imádom🙂

2020. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#23

Hú, ez tök jól hangzik, most kicsit sajnálom, hogy elhasználtam az összes cukkinit... legközelebb kipróbálom amit írsz! :D

(17&18)

2020. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
mai vacsora: quiche lorraine
2020. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ma rántott sajt volt, sütőben sült burgonyával és amerikai káposztasalátával.


Holnap sütőtökkrémleves lesz és brokkolifasírt (ez olyan, mintha húsos fasírtot csinálnék, csak brokkoliból és sütőben sütöm, nem olajban) petrezselymes rizzsel, plusz a maradék salátával.


Csütörtök-péntek ebédre cukkinis rakott tészta, vacsira valami hideg szendvics mindkét nap.


Szombaton kacsacomb lilakáposztával és édesburgonyával.


Vasárnap valami lencséből.



Hát, ebben nem sok hús van, de az én 85 kilós férjemnek tökéletes a menü :D Meg is őrülnék, ha mindennap húst kellene ennem, nem szeretem annyira.

2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi volt a 25-ös válaszomban a lepontozandó.... :-DD


Vagy csak agyhalottak suttyomban garázdálkodnak minden kérdésnél....?

2020. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
27-es: pedig a quiche tök jó kaja csak szerintem sokan nem ismerik.
2020. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

És akkor már le kell pontozni...? Na mindegy, nem én fogom kiismerni a mínuszolótrollok lelkivilágát... :-D


ráadásul tényleg tök egyszerű, és ha valaki nem a klasszikus verziókhoz ragaszkodik, szinte bármit el lehet benne tüntetni a sajtos-tejszínes mártás alatt. :)

2020. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%

Ma: Karfiol leves és paprikás krumpli

Szerda: Töltött paprika

Csütörtök: Rántott hús + rizs (oké, ez is a fagyasztóból lesz, mert még maradt)

Péntek: Nem főzök mert megesszük a maradék paprikás krumplit

Szombat: Pizza (bár ezt öcsém készíti)

Vasárnap: Rakott krumpli, de ha olyan kedvem lesz, akkor "csak" rizseshús lesz belőle. XD

2020. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!