Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sült oldalas fontossága...

A sült oldalas fontossága èlettani ès táplálkozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Vizsga tètel a szakmához.

2020. okt. 16. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A nap kérdése!!!
2020. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Hat remelem, hogy nem olyan fontos, mert utalom 😂
2020. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Hagy kérdezzem már meg, miféle csuda szakma lehet ez, mert ilyen szerintem még Mekk mesternek se volt! :D
2020. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
18%
A sült oldalas minden, csak nem egészséges.
2020. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Napi vegetariánus-fikázó kamukérdés. Vizsgatétel, persze.
2020. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Hús, protein, zsírral, ami megfekszi a gyomrot. Ennyi. Egy edző nő.
2020. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Élettani és táplálkozási szokásból is szükségem van rá. Főleg jó sok fokhagymával, piros ropogósra sütve, krumplipürével és zamatos salátával. Ha nem jutok hozzá hülye leszek és depis ami nagyban befolyásolja mentális egészségem.
2020. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon finom, jól elkészítve a porcos rész, sőt a csontvégek is elfogyaszthatók. Fogyasztása kifejezett gasztronómiai élmény.
2020. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Sultoldalas fontossaga a termikus hatasaban van. Tudhatjuk, hogy a melegveru allatok a testuk homersekletenek meleget a táplálékból allitjak elo.A sultoldalas jo zaftos es nehez kaja, jo sok energiával tolti fel a szervezetet, ezert leginkabb a teli hónapokban ajanlott a fogyasztasa.

Elettani szempontol antibakterialis es szelhajto hatasu amit a sok fokhagyma es a komenymag garantal.

Taplalkozasi szempontból kiemelhetjük, hogy a benne levo csontokat fogantyukent alkalmazva, az utcan es akar meg menet kozben is fogyaszthato.

2020. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Pont a múlt hétvégén csináltam oldalast jó sok sült fokhagymával és vöröshagymával. A köret pedig zöldborsós rizs volt hozzá. Isteni lett. Nem kellett hozzá más, mint egy szép darab oldalas, só, bors, némi olaj és be a sütőbe. Körétettem az összevágott vöröshagymát és a fokhagymagerezdeket. Két óra alatt kívül ropogósra, belül kellemesen omlósra sült és isteni volt. A világ egyik legkönnyebben elkészíthető étele szerintem.
2020. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!