Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült krumpli (hasábburgonya)...

Sült krumpli (hasábburgonya) ajánlott reggelire, vagy nem egészséges?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem. A bő olajban sült ételek eleve nem egészségesek.
2020. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Meg fogják neked magyarázni, hogy a sült krumpli egyik napszakban se egészséges, mert CH + zsiradék, így én ezt nem teszem.

Ettől függetlenül, ha te azt kívánod, akkor egyed azt, nincs rá törvény!

Nézd meg a tipikus angol reggeliket, a babtól kezdve a szalonnáig, sült krumpliig, tojásig, minden van benne!

2020. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha belefér a megevett mennyiség a számodra szükséges tápanyagkeretbe és eszel mellé táplálóbbat is, akkor simán.


Ha reggelire ennék egy marékkal, salival meg sovány hússal, tökéletesen illeszkedik az étrendembe, akár rendszeresen is. Ha kéthetente egyszer benyomok magában egy csomót egyébként egészséges életmód mellett, akkor határeset. Ha hetente 4 alkalommal egy kosárral, akkor negyvenévesen elvisz egy szívfarkas.

2020. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
én személy szerint nem kívánnám reggelire, de ha te igen, akkor edd nyugodtan
2020. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem , mert túl zsíros. De ha Sütőben sütöd akkor szerintem annyira nem egészségtelen.
2020. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan egészséges, de jól tud esni ha szereted. A Meki birodalma részben ebből épül. :D
2020. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha te szereted, szerintem nyugodtan egyél reggelire. Amúgy lassan már mindenre azt mondják, hogy egészségtelen, még a csapvízre is.
2020. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj felejtsétek már el ezeket, hogy mit lehet enni reggelire és mit nem. :D Bitch please :D Pörkölt nokedlivel, savanyúval és kenyérrel napindítónak oszt heló.
2020. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!