Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rantott csirkemellet szokott...

Rantott csirkemellet szokott valaki sutoben sutni olaj nélkül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont ne a tepsin süsd, tegyél alá valamit (én sütőpapírt szoktam), hogy ne ragadjon le, tökéletesen megsül olaj nélkül is.
2020. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

én egyszer próbáltam, 2 óra sütés után is teljesen színtelen volt (közben a hús szó szerint szétesett a sok sütéstől)


mit rontottam el?

2020. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megsulni megsul, de nem lesz olyan, mint az olajban sult. Szaraz lesz, es nem sul olyan szep pirosra. Ha van olayspred, azzal fujd be oket, ugy talan jobb lesz (csak lattam, hogy igy csinaltak, nekem nincs vele tapasztalatom).
2020. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy nem lesz ugyanolyan. Nem lesz olyan piros/barna sem, és szárazabb is lesz.

Én amikor megfordítom, a felső oldalára kenőecsettel vékonyak kenek egy kis olajat.

Így is szeretjük mi, bár tényleg nem ugyanolyan, de szerintem jó. És nem lesz olajszag a lakásban, illetve nem eszünk meg fél liter olajat vasárnap ebédre... ha valakinek ez a két tényező fontos, akkor ajánlom a sütőben, sütőpapíron sütést.

(megjegyzés: az utóbbi időben, mivel kaptam egy olaj nélküli fritőzt, inkább abban sütöm, de kb. ugyanolyan a végeredmény)

2020. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
köszi, hát kipróbálom még egyszer (amúgy a tojásba, panírozás előtt tettem kevéske olajat és a tetejét is megspricceltem)
2020. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A cikk szerint a majonéz csodákra képes... esetleg egy próbát megér :)

2020. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!