Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Új indukciós főzőlapom melyik...

Új indukciós főzőlapom melyik fokozatán mit főzhetek? 1:70°C 2:100°C 3:140°C 4:200°C 5:240°C

Figyelt kérdés

A gép használatijában ezek a Celsius-fokok vannak a fokozatokhoz írva kb.-re! Wattot ezen szerintem nem lehet állítani,de nem is baj.

Nyilván majd kitapasztalom és Mindenkinél más, függ több tényezőtől. De azért érdekel, hogyan kezdjem és rengeteg oldalt elolvastam már, de alig találni infót! Ami mindenképp érdekel az a csirkemell pirítása és a leves, hogy Ti hány fokon szoktátok az indukcióson? Mert ez lenne a mai tervem, amint megérkezik a gép.:) Köszi!


2020. dec. 13. 11:10
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Szerintem hármas, négyes amiket te írtál.
2020. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat az enyémen 9 fokozat van. A kilencesen egy perc alatt felforr a víz, ezt csak akkor használom, ha elfelejtettem vizet forralni a tesztafozeshez. Ötösön szoktam főzni, ha hosszasan kell, pl marhát párolni. Hetes ha gyorsan készülő valamit csinálok, pl csirkemell zöldségekkel, stb. Nyolcason pirítok, olajban sütök.

De majd kitapasztalod magad.

2020. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az probléma lehet, hogy a rá helyezett lábas kicsit túllóg a felrajzolt körön? Mert eleinte 1-2-esen is felmelegítette az olajat, majd Párom kíváncsiságból felemelte, hogy kikapcsol-e. Na azóta hiába igazgatom 25 perce 5-ösön (ezen a legnagyobb) se forrt még fel a felöntött kb.6 liter víz, de melegszik és nem is jelezte, hogy nem lenne megfelelő az edény. Rossz készüléket vettem vagy a picit nagyobb lábas okozhat ilyen problémát?
2020. dec. 13. 15:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Már átszedtem egy kisebb adagot egy kisebb edénybe, ami dupla indukciós aljú és méretileg is tuti jó, mert körön belül van és még mindig nem forr a vizem már több mint egy órája (ebben az új verzióban is ott van már 25 perce)!:((((
2020. dec. 13. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat, vagy az edény nem indukciós főzőlap kompatibilis, vagy a főzőlap hibas
2020. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azoknak írom le, akiknek ugyanaz lenne a kérdése: az nem baj, ha túllóg a lábas! Ugyanis este vettünk egy másik indukcióst és az kisebb, mint amit napközben vásároltam. Konkrétan nem csak a körről, hanem az egész egyes indukciós készülékről is lelóg picit az a lábas, abban mégis hamar felffort a sok leves! Ezen már több beállítás is van,de legalább rajzzal segít, hogy mit melyiken. Viszont csak elmesélem, hogy ez vadi új,de ezen meg itthon vettük észre, hogy van egy elég nagy karc. Igazi szerencsétlenség volt ez a tegnapi indukciós nap.:/ De mostmár ezt a kettőt beosztom. Ja és az előző a kicsi olajban való pirítást tényleg tudja! Leves után újra kipróbáltam és a kis olajat meg felmelegíti továbbra is, szóval nem tudom, hogy annak mi baja lehet,de biztos nem nagy. Köszi, hogy írtatok!
2020. dec. 14. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!