Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Halat hogy érdemesebb elkészít...

Halat hogy érdemesebb elkészíteni, sütve, főzve, párolva, vagy serpenyőben?

Figyelt kérdés
Íz és minél kevesebb bűz kibocsátás főzés közben szempontjából. Próbáltam alufóliában sütőben sütni, de úgy is büdös lett az egész lakás.

2021. jan. 2. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Minden kajának van szaga.

Csukd be az ajtót, nyisd ki az ablakot

2021. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

A xarnak van szaga, az ételnek illata.

Még akkor is illat ,ha neked nem tetszik.

.

Bárhogyan készíted is el, megmarad a jellegzetes ize-illata az ételnek. Mellesleg, ez lényeges is, hiszen éppen ezért nem eszik állandóan ugyanolyan ételt az ember.

.

A fentiek alapján erre a kérdésre: "hogy érdemesebb elkészíteni" csak egyetlen helyes válasz van: úgy, ahogy neked -és családodnak- legjobban izlik.

2021. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ne egyél büdös halat, basszus! Én a főtt halat nem eszem, mostanában hekk van műsoron így elkészítve, egyszerű és nagyszerű.

[link]

2021. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy sütőzacskóban is elég jól el lehet készíteni a halat, úgy valamivel kevésbé lesz halszagú a lakás, de azt tudnod kell, hogy a halak, és a tengeri herkentyűk halszagúak, és ez ellen nincs nagyon mit tenni.
2021. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Milyen hal? De amúgy én horgászcsaládban nőttem fel, soha nem volt halszagú a lakás.

Ha neked valamilyen oknál fogva mégis az, akkor becsukod főzés közben a konyhaajtót és bekapcsolod a páraelszívót/kinyitod az ablakot!

2021. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg vannak rosszabb adottságú konyhák, ahol lehetetlen úgy szellőztetni, hogy ne menjen át a kajaszag a lakás többi részébe. Egy ilyenben sajnos nem tudod megoldani, ott minden főzésnél kajaszag van a hálóban is, de ez szerencsére elég ritka, de még ott is, egy elszívó csodát tud tenni.

A bűzt én se tudom mire érted, nálunk még sose volt bűz a haltól. Vagy csak nem érezzük? :)

2021. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon gázul csinálsz, pont, hogy nincs szaga a halnak. Milyen hal és hogy van az megpucolva?
2021. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lazac filé, fagyasztottan vettem, a bőre még rajta volt.
2021. jan. 13. 05:16
 9/10 anonim ***** válasza:

jégbe volt lefagyasztva, vagy vákuumozott fóliában?

Hogyan olvasztottad fel?

2021. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vákumozott fóliában. Kicsit felolvasztottam szabad levegőn, hogy szeletelni tudjam, aztán ment a sütőbe. De nem romlott szaga volt, csak simán halszag.
2021. jan. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!