Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bakonyi vega módra?

Bakonyi vega módra?

Figyelt kérdés

Vega ismerösnek akarnék fözni valamit, ami a bakonyi mártáshoz passzol. (A többiek mindenevök, csirkecombot kapnak bakonyi mártásban meg nokedlit, ehhez kellene valami jellegében hasonló neki)


Amit nem tudok, mit lehetne hús helyett beletenni, aminek határozott állaga van, nem szejtán és nem szója vagy tofu, hanem valami zöldségféle inkább. Normál esetben gombát szoktam készíteni, de érzésem szerint furcsa lenne sült gomba gombamártásban.


Ha valakinek van valami jó ötlete, elöre is köszönöm.



#vega #bakonyi mártás
2021. febr. 6. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gombaporkoltet nem szereti, miből gondolod hoyg a bakonyit igen?
2021. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert tudom
2021. febr. 6. 19:50
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Értem. Érdekes egy emberke lehet.
2021. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért annyira meglepö, én sem szeretem a gombapörköltet, a bakonyi meg az egyik kedvencem. A kettö nagyon nem ugyanaz elkészítési módban sem, meg ízben sem, és éppen ez a különbség az, ami számít.


Róla is tudom, hogy régebben is a bakonyit szerette, a gombapörköltet meg nem, ugyanúgy, mint én is.

2021. febr. 7. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!