Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítsek egyszerű...

Hogyan készítsek egyszerű süteményt, ami jó sokáig eláll?

Figyelt kérdés
Mármint mondjuk kb. egy hétig. Mint pl. a linzer.
2007. dec. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

www.mindmegette.hu

szerintem a kókuszgolyó is eláll hőtőben3-4 napig

2007. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mézeskalács, az nagyon sokáig jó. nzz utánna recepteknek, a neten : pl: google.hu és ott beirod hogy mézeskalács. . vagy a vanilliás kifli
2007. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Pozsonyi kiflit tudom ajanlani!

Hozzavalok:

fel jogurtos kupa zsir,

1 kk szoda bikarbona,

keshegynyi so,

keshegynyi cukor,

1 tojas

amennyi lisztet bevesz,ne legyen tu kemeny.

az egesszet osszegyurod,kis gombocokat csinalsz belole(kb 2 tojas nagysagut)a gombocokat elnyujtod (kerek tesztat kapsz)ezt elvagod ,keresztbe vagod 8 ba ,beleraksz pl mak+coko+pici tej,dio+cukor+tej,vagy lekvar+griz.

A tepsibe rakod 200 fokon mig szep barna nem lesz,melegen mikor kiszedted a sutobol megforgatod porcukor+vanelias cukor!

akar 2 hetig is elall!!

Jo etvagyat!!

KELLEMES UNNEPEKET!

2007. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A sajtos tallért tudom ajánlani, mert az 2 hétnél tovább is eltarthat, ha a süteményes dobozban tárolunk, ugyanolyan isteni finom marad! :)
2007. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen sutemeny elall a melyutoben,csak egyre kell ugyelni, hogy kisebb adagkban kell eltenni,amely egyszeri fogyasztasra elegendo,mert ujra fagyasztani nem szabad. En erre el szoktam rakni a muanyag dobozokban kaphato elelmiszer dobozait /termeszetesen jol kimosva/ majd egy egy adagnyi sutemennyel fopack foliaval bevonva rakom a melyhutobe,hogy ne szaradjon ki. Ha tudom,hogy a kov.nap szuksegem lesz ra,akkor elozo este kirakom a melyhutobol, ha surgosen kell akkor a mikroban olvasztom ki/vigyzat folpack nelkul,/ esetleg massal takarom be a kiszaradas ellen. Vajas toltelekkel toltott sutemenyt, nem rakom a mikroba mert elolvad.
2007. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!