Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süteményt készítsek...

Milyen süteményt készítsek anyu születésnapjára?

Figyelt kérdés

Holnap lesz anyukám 40. éves és süteménnyel szeretném meglepni úgy, hogy a húgomat(9) is bevonom és ketten készítjük el.

Én már viszonylag otthonosan mozgok a konyhában. Milyen sütemény az ami finom, ketten el tudjuk készíteni és anyunak ajándékként is beillik?


Viki(16)


2009. jún. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem süssetek muffint. Én is mindig azt sütök. Interneten keress, vannak egyszerűbbek és bonyolultabb muffin receptek.
2009. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A muffin tényleg jó ötlet! A mindmegette.hu-n sok jó receptet találhatsz, én is onnan néztem receptet apum szülinapjára.(:
2009. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de sok jó ötlet van még az interneten ahol jelzik is hogy mennyire bonyolult meg minden. Én is így szoktam anyut meglepni néha. Pedig én aztán nem nagyon tudok sütni-főzni de általában minden sikerül. 15/L
2009. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szinte minded sütemény jó egy születésnapra, de szerintem olyat csináljatok neki, amit szeret! Az lehet a legjobb!:L
2009. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én anyumnak mindig valami tortát csinálok, most pl. répatortát fogok sütni.


18/f

2009. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszerű csokitorta

neten van recept is

kikel sütni a lapot, félbevágni és a krémmel megkenni

azután csokival bevonni

itt a krém a macerás


de biztos nagy siker lenne ha valami tortát csinálnátok...

2009. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csinálj egy tortát! nagyon egyszerű, és a recept tényleg jó! www.kiprobaltrecik.extra.hu és itt a tejszínes epres túrótortát csináld meg. nyáron nagyon üdítő :-) ém mindig a nagy nap előtt csinálom meg, és a hűtőben a tortaformában pihen egy éjszakát és csak másnap veszem ki a formából. ha bármilyen kérdésed lenne, vagy ha a recept nem világos, írj és segítek! ha nincs epred, bármilyen más gyümi jó. banán, ahhoz banános, vagy vaníliás pudingport használsz, vagy őszibarack, szintn vaníliás pudinggal, csak kivis ne legyen, mert a zselatin megkeseredik tőle.

nekem ez volt az első tortám, azóta mindig sütök, most már bonyolultakat is! :-)

sok sikert!

2009. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!