Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet pizzát csinálni olaj és...

Lehet pizzát csinálni olaj és élesztő nélkül?

Figyelt kérdés

Szokott valaki ilyet készíteni? Mi a receptetek?

Terv szerint tönkölybúzaliszt, víz, szódabikarbóna, sütőpor és édesítő menne bele. Az arányokat nem tudom.

Vaníliás vagy csokis fehérjés krémet szeretnék kenni a tetejére.

Ez így igazából nem is pizza mondjuk... Mindegy, akkor úgy kérdem, hogy lehet jó tésztát készíteni élesztő és olaj nélkül is?

És ha esetleg veszek élesztőt, akkor milyen arányban és sorrendben rakjam össze a hozzávalókat egy ilyen csokis (nem) pizzához?



2021. máj. 26. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10: de hol van azon "Vaníliás vagy csokis fehérjés krém"
2021. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kettőt lapozott a szakácskönyvben. 🤨🤨🤔🤔😳😳😁😁
2021. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos élesztő nélkül nem lesz pizzád.
2021. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, liszt nélkül is lehet?!
2021. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha csak kimondottan az élesztő s gond, akkor használahatsz helyette kovászt, persze azt par nappal előtte meg kell csinálnod, olaj helyett pedig margarin. Utóbbit én is használtam, mert az olivaolaj nagyon kiérződött, de most főzőolajat használok( szintén oliva), az nem ennyire fanyar.

Kovászos pizza receptet youtube-on, "Mészi főz" nevü youtuber videói közt találsz.

2021. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem derült ki, hogy valójában mit is szeretne a kérdező sütni...??? Mármint pizza néven fehérjés csokis micsodát? :-D
2021. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!