Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A szüleid vagy te főzöl...

A szüleid vagy te főzöl jobban, neked mennyire ízlik a saját főztöd?

Figyelt kérdés
Nekem elmegy-elmegy, finom meg minden. De valahogy amit a szüleim főznek finomabbak. Pedig aztmondják hogy jól főzök, elég sokszor hagyják rám az ebédkészítést akkor is amikor semmi dolguk. Valahogy más ízű valahogy finomabb, másabb mint amit én főzök.

2021. júl. 7. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Van, amit anyukám főz jobban. Van, amit én.

Nem is ugyanaz az ízlésünk, ő a hagyományosabb ételeket szereti, én annyira nem. Szóval mindegyikünknek meg vannak a saját specialitásai.

Egyébként ő is szereti, amiket én főzök. És nekem is van pár kedvencem, amit csak úgy szeretek, ahogy ő készíti.

2021. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Természetesen én főzök jobban. Nyilván mindent úgy csinálok, ahogy nekem ízlik.
2021. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Baromi jol fozok! :) Valahogy erzekem van hozza, vagy csak szeretek finomat enni ... fene tudja.
2021. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

3+

... sutiben is kiraly vagyok :) A beiglim vilaghires! :D (Gundeltol loptam a receptet, csak a tolteleket atdolgoztam)

2021. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

3++


Kutyanak is en fozok, most eppen fokhagymas tarja apro pecsebye sul neki a sutoben, sargarepaval es zoldborsoval :))) ... tok jo illata van, ket tepsivel lesz belole ... kutya remelem legalabb eszi 4 napig, de tudom hogy 3 lesz belole :D

2021. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
5: kutyának/cicának nem szabad fűszeres ételeket adni.
2021. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Oke 6-os ... te adjal neki nyugodtan farhatat ... en igy fogom tovabbra is, de kossz az eszrevetelt - senkit nem erdekel :)
2021. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 He? Most akkor mi van? Én sose mertem nekik adni még olyan ételt ami erősen borsos vagy csípős. De akkor nem árt nekik? Ugyanakkor ételmaradékot ami megmaradt de már senkinek se kellett azokat elszoktál kapni, levesek, pörköltek stb.
2021. júl. 7. 14:54
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Borsos-csipos? Ki beszelt ilyenrol? Zoldborso-sargarepa-hus ... ennyi, csak egy kis izesites is van rajta, hogy ize legyen :)))
2021. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Fokhagyma mehet, az nem bantja a kutyat (ellenben jot tesz) ... voroshagymat nem szabad, mert azt nem kedveli a kutya hasnyalmirigye.
2021. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!