Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A zacskós leves diétás étel?

A zacskós leves diétás étel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem, a zacskós leves szemét.

Ettöl nem fogysz, ellenkezöleg, leginkább rontod az egészségedet.

2021. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem így működik. Fogyni nem konkrét ételek fogyasztásával lehet, hanem kalória- (és szénhidrát)számlálással. A legtöbb zacskós levesben legalább az utóbbiból elég sok szokott lenni.


Viszont egy zacskó általában 3-4 "adagot" tartalmaz, amit nyilván a gyártó se gondol komolyan. De ettől még ha valóban csak a feltüntetett mennyiséget (általában 250ml-t) eszed csak belőle, akkor nem vészes.

2021. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha biciklizek minimum 1 órát akkor ehetek ilyet?
2021. júl. 11. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Egyél, de minek?

Ezzel az erővel a kukából is kieheted a szemetet, ugyanaz a kategória.

2021. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Anélkül is. Ahogy írták már, a kalóriabevitel számít. Csokit is ehetsz, ha beilleszted az étkezésedbe, beszámítod a benne található energiamennyiséget.
2021. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
#4: Nálunk lehet olyat kapni (Felvidék), amiben különböző fűszerek és tészta van. Semmi más. Semmi E-betűs vacak. Szóval zacskós levesből is létezik szemét kategória is, meg teljesen normális is.
2021. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%
3.elolvastad egyáltalnán amit az előző válaszoló írt?
2021. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
36%
Csak hogy tudd az ilyen zacskós levesek mű cuccok és ettől nem lesz se jobb se rosszabb ha eszel és nem ettől fogsz fogyni az biztos. Inkább ne egyél műcuccokat. Néha lehet de diéta miatt nem érdemes.
2021. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam ilyet enni, és semmivel sem rosszabbak, mintha te főznéd. A zacskós leves granulátum, ami technikailag félig meg van főzve, csak el van párologtatva belőle a víz. Mint az instant kávé esetében. Főzéskor ezt a vizet pótolod vissza. Ennyi. Nem művacak, én pl. a Knorr-féle leveseket szoktam venni, azok egészen finomak. Meg tésztalevest, ami szintén finom.
2021. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
2-es, nem tudom, nekünk az elvileg négy adagos leves általában két és fél tányérra elég. A négy adag az gondolom négy fél adag. Nem mintha gyakran vennék zacskós levest, de szoktam. A három adagos meg jó, ha két tányérra elég. Nem tudom, hogy jön ki belőle 3-4 adag, de nálunk nem működik. :)
2021. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!