Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet ebből zöldségleves?

Lehet ebből zöldségleves?

Figyelt kérdés
Albérletben élek és eléggé korlátozva vagyok a főzéssel. Vettem sárgarépát, hagymát, fehérrépát.. Van otthon kókuszolajam, só, bors, fűszerpaprika. Esetleg veszek egy krumplit is és tésztát. Ezekből lehet finom zöldségleves? Gondolok itt arra, hogy nem lesz túl édes a leves a sok répától? Otthon azért nem így készítem..
2021. szept. 23. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

10-es, én anyukámtól tanultam főzni. Ő mindig tett rántást a levesekbe, kivéve húsleves és gyümölcsleves. És ő is istenien főzött. Az én főztömre sem panaszkodott még senki. Sőt, dicsérik, hogy ugyanolyan az ízhatása, mint anyué. Szóval, én is tudom, mit beszélek, csak nem játszom a nagyképű megmondóembert.


8-as voltam.

2021. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vesszetek már össze. Nincs olyan, hogy így kell vagy úgy kell, rántással és anélkül is lehet nagyon finom zöldséglevest főzni. Sőt, habarással is. Én mindhárom verziót szoktam készíteni, hogy finom lesz-e, az a fűszerezés eltalálásán múlik, nem a rántáson.
2021. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja persze a habarás az inkább mint a rántás egy kis tojássárga,tejföl,olaj és az még elmegy de csak a tányérba nem a az egész levesbe mert akkor hamar megromlik
2021. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!