Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a leginkább kedvenc és a...

Mi a leginkább kedvenc és a leginkább ,, utált ” ételetek? ( tudom, ételre ilyet nem mondunk, de mindenkinek van olyan, amit ízre nem kedvel, még ha meg is eszi. )

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 13:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nekem a nokedlis marhapörkölt az abszolút kedvenc, amit pedig nem bírok gyerekkorom óta, azok a májas kaják, belsőségek.
2021. nov. 15. 13:58
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Pizza, gyros, rakott kel, halászlé.. Nincs egy konkrét kedvencem, mert nagyon szeretem a jól elkészített, finom ételeket. De sajnos a lecsóval, mint étellel nem tudok megbarátkozni. Régen nem szerettem a gombát, most pedig a kedvenc zöldségem. A paprika pedig sajnos se nyersen, sem pedig elkészített állapotban nem vonz. De érdekes, mert a savanyú almapaprikát és a fokhagymás busdét pedig imádom..:) Ki érti ezt..
2021. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Gordon bleu a kedvencem, meg a nutellás palacsinta (most fogyózok, úgyhogy sajnos nem ehetem őket csak nagyon ritkán). Amit semmi szín alatt nem eszek meg, azok a belsőségek.
2021. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Legkedvencebb:

Rántott karfiol

Borsófőzelék

Jó erős lecsó


Amit egyáltalán nem szoktam megenni:

A csirkemellen kívül semmilyen húst

Semmit, amiben kapor vagy kömény van

Tök

Karalábé

Sajt (én szeretem, de a beleim annyira nem)

2021. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

A kedvencem a : rakott krumpli


Amit utálok: mákos tészta

2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Kedvenc: sült spagetti, lencsefőzelék, majonézes saláták, mindegycsakhúslegyen


Nemszeretem: abszolútnem: tökfőzelék, sütőtök, tojásleves, sóskaleves, sóska-, spenótfőzelék


hanemmuszájnem: káposztafőzelékek, zöldbabfőzelék/leves,

2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
69%

Kedvenc a húsleves, pörköltek vagy paprikások (csirkéből vagy disznóból) és az olaszos, szószos tésztás kaják.


Amit egyáltalán nem eszek meg, azok a belsőségek.

2021. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Kedvenc az húsleves, gulyásleves, meggyszószos marha, csirke paprikás, gyros, spagetti kb bármivel.


Amit nem szeretek és tényleg nem eszem meg kategória azok a tengeri herkentyűk, de a krumplis tészta is pokoli egy étel :D

2021. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Tengeri herkentyű,pacal,körömpörkölt,

Ezek a nem szeretem ennivalók.


Szeretem meg sokféle.

2021. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Imádom a leveseket, és a mákot nem szeretem egyedül.
2021. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!