Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van a sült krumplinak...

Miért van a sült krumplinak sütés közben műanyag szaga ?

Figyelt kérdés

Frissen bontott csomagot próbáltam délelőtt olajban kisütni, vettem két fajta sült krumplit. Nem járt le egyik se , viszont sütés közben olyan büdös teflon , vagy műanyag szaga lett a krumplinak hogy nem mertem megenni.


Délután megpróbáltam tepsibe sütni a sütőben de ott is ugyan ilyen volt. Egész nap szellőztetek de nem megy ki a szaga...mitől lehet ez ?


2022. febr. 9. 16:25
 1/7 grafno ***** válasza:
41%
Nézd meg az összetevőket a csomagoláson.
2022. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Nem lehet, hogy az olajjal volt valami? Én múltkor teavajjal sütöttem tojást de penészes volt és nem látszott csak az alján, annak volt szaga rendesen de csak furcsáltam.
2022. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem rosszul tárolták. Lehet hogy felengedett, aztán újra lefagyasztották.. én mirelit csirkehússal jártam így.
2022. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellene kidobnod a serpenyödet?
2022. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A serpenyővel nincs baj, másnál nincs ilyen szag mikor sütöm.

Az olajat is most bontottam , mindennek megnézem a lejáratát mindig.

2022. febr. 9. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha elösütött, akkor a repceolajtól lehet ilyen szaga
2022. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Jól írja a #6-os. Egyszer vettem valami olyan olajat vénuszból,amiben van repceolaj, annyira büdös volt bármi amit sütöttem benne , hogy a végén kidobtam a fél flakonnal mert nem bírtam elviselni a szagát sem a lakásban sem a kaján.
2022. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!