Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan főzzek úgy, hogy ha...

Hogyan főzzek úgy, hogy ha esetleg nem lesz finom az étel a szüleim ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, de nagyon szeretnék főzni, egész jól is megy csak szívesebben főznek úgy, hogy senki nem lát, senki nem érzi az illatokat. Ez szinte megoldhatatlan, mivel a szüleimmel élek. Mit csináljak?
2022. jún. 3. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Főzz akkor, amikor dolgozni mennek, mert a kérdésed alapján, a korodból saccolva, még nem lehetnek nyugdíjasok.

... vagy vegyél nekik mozijegyet! 😉

2022. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Főzz akkor ha nincsenek otthon
2022. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekem lennel, nagyon örülnek neki es nem zavarna az se ha nem sikerül....
2022. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

A szobádban, az ágyad alatt.

Nyugi, nem tűzveszélyes.

2022. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem a kérdést. Ha a szüleidnek főzöl, úgyis észreveszik, ha nem finom, amit eléjük teszel :)


Komolyra fordítva szerintem nyugodtan megbeszélheted velük, hogy kipróbálnál új dolgokat, úgyhogy próbáljanak meg nem odafigyelni az illatokra meg legrosszabb esetben megelégedni egy zsíroskenyérrel :) De az előzőleg említett mozijegy is jó megoldás.


Az ilyen dolgok kulcsa egyébként általában a kommunikáció, úgyhogy tényleg beszéld meg velük!

2022. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Kóstolgass sokat, így elkerülhető, hogy rossz íze lesz az ételnek :)
2022. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért nem merek kísérletezni, mert elég csúnyán néznek a szüleim ha valamilyen étel nem lesz finom, mert szerintük az pazarlás,mert olyankor senki nem eszi meg.

2022. jún. 3. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, ők sem úgy születtek hogy egyből tudtak főzni. Egyébként mindent át tudsz alakítani. Keserű lett a paprikás krumpli? Mehet bele majoranna, fokhagyma, kis tejszín, turmix, főtt tésztával összekevered, voálá! Ha a pörkölt odakap, elég csak az alapot cserélni a húst nem kell kidobni. (nyilván a pörköltfőzést is gyakorolni kell) Ha túlsóztad a levest, dobj bele egy nagyobb krumplit, ne higítsd, a krumpli majd felszívja.


De a legjobb az lenne, ha megkérnéd a szüleidet, hogy csináljátok meg együtt, tanítsanak meg az ő praktikáikra és mutassák meg, hogy ők hogy szeretik elkészíteni az ételt, ha más recepetet nem esznek meg.

2022. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem pazarlás, ha nem sikerűl, mert a hibáiból tanúl az ember. Én is csak most tanulgatom a főzést.
2022. jún. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!