Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik azok az ételek amiket nem...

Mik azok az ételek amiket nem állsz le főzni, mert időigényes és jobban jössz ki ha rendeled esetleg finomabban csinálják? Nem pizzára gyrosra hamburgerre gondolok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ilyen
2022. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Ilyet szerintem csak egy maximális kényelmet szerető ember tesz.
2022. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
nálam a lasagne (ha belefér az is hogy nem rendelem, hanem félkészen veszem) Pennyben van majdnem egy kilós, a háború előtt egy ezres volt, most 1300, de szerintem még így is megéri, csak sütőbe kell dobni, összeszerencsétlenkedni a nulláról számomra sokkal időigéynesebb lenne
2022. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Rendelni soha nem szoktam, mert utalom az ujramelegített frissensülteket. De van jópár étel amit csak etteremben szoktam enni. Pl wiener schnitzelt Becsben. 😁
2022. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Kb. minden étel.

Évek óta nem főztem semmit, mert ha megkívánok egy ételt megveszem a közelben lévő három kifőzde/ étterem egyikében. A napi menüik meg bőven megérik annyiért, amennyiért be kéne vásárolnom, időt/ energiát áldozva meg kéne főznöm az aznapi kajám.

2022. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Pacal-csak én szeretem a családból, abból meg 1-2 adagot nem lehet főzni.
2022. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%
SOHA nem rendelek semmit, viszont fözni szeretek, ezért olyan nincs, hogy túl sokáig tart vagy túl bonyolult!
2022. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Három gyerek mellett nem állok neki panírozni, általában bő olajban sütni. Inkább félkészet veszek, sütőben készítem el.

A rakott krumplit nyers krumplival csinálom, finomabb is lesz és mínusz egy lépés.

Nem vagyok cukrász, szóval ha igazán bonyolult tortát kívánok, azt megveszem (sima sütik mennek).

A lasagna, Sztrapacska azok még, amit nagyon ritkán csinálok mert melósak. Nokeldlit pedig csak akkor, ha a férjem mosogat, azt a részét utalom, mindenhova ragad a tésztája.

Rizses rakott ételek is régen voltak, de inkább azért mert annyira nem szeretjük bár az is sok lépéses (elofozni a rizst, pörköltet)

2022. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Halászlé, kocsonya. A családban más nem szereti ezeket, egy adag miatt meg nem áll neki az ember, meg nem is igen éri meg belőlük kisadagot csinálni.
2022. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Elég speciális helyzetben vagyok, mert egyfős háztartásban élek, egy emberre meg annyira nem jó főzni. Viszont étteremben dolgozom vezető pozícióban, vagyis rengeteget, úgyhogy gyakran eszem napi kétszer is ott, és ugye nem elém rakják, hanem én mondom meg, hogy mit kérek. (Nyilván figyelembe veszem, hogy épp mire van kapacitása a konyhának, szóval délben valamit az ebédmenüből, este meg szintén valamit, amivel nincs sok munka.)


Szóval otthon ritkán főzök, amikor szabadnapom van, akkor gyakran beérem hidegkajával, rántottával, ilyesmikkel. Ettől függetlenül néha rámjön a főzhetnék, de semmi olyat nem csinálok, aminek az aktív része tovább tart fél óránál. Szóval mondjuk ha valamit be kell tolni a sütőbe két órára, az nem baj, de ha két órán keresztül ott kell állni felette, és hámozni, darabolt, kavargatni, pürésíteni..., akkor nem állok neki.

Tegnap lencsefőzeléket csináltam.

2022. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!