Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik azok az ételek amiket nem...

Mik azok az ételek amiket nem állsz le főzni, mert időigényes és jobban jössz ki ha rendeled esetleg finomabban csinálják? Nem pizzára gyrosra hamburgerre gondolok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy kis garzonban kell főzni, így mindent bejár az ételszag, mert 1 térben van a főzőlappal minden. Ennek ellenére szeretek és szoktam is főzni. A marhapörkölttel vagyok úgy, hogy csináltam már 2-3-szor, de annyira sok idő, hogy rájöttem, hogy jobb, ha készen veszem. Persze nagyon finom volt és megérte a 4 óra, de olyab ritkán eszek, hogy olyankor inkább nem akarok ennyi időt rászánni. Amúgy drága is a marhahús, szóval árban is csak azért éri meg, mert nagyobb mennyiség kijön.
2022. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen nem szoktam rendelni,tudok fozni,azt nem mondom hogy szeretek is..De olcsobban kijon.Strandon,furdokben rendelunk gyros talat,mikor mitt.De otthonra nem.
2023. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!