Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik azok az ételek amiket nem...

Mik azok az ételek amiket nem állsz le főzni, mert időigényes és jobban jössz ki ha rendeled esetleg finomabban csinálják? Nem pizzára gyrosra hamburgerre gondolok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Én külföldi ételeket szoktam rendelni. Susi, kínai kaják, olasz kaják stb. A susit vagy akár egy koreai kaját nem tudnék úgy megcsinálni, hogy visszajöjjön az az ízélmény.
2022. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Az összes.
2022. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha fél óránál tovább tart az aktív része, akkor nem csinálom. De fél óra alatt tele tudod pakolni a sütőt, a rizst vagy a tésztát meg tudod főzni, mindent felvágni stb. Növényi étrenden vagyok, így nem csinálok se rántott húst, se palacsintát (fhu azt de gyűlöltem, órákig tartott megsütni). Fagyasztott elősütött húsokat szoktam venni a családnak, abban is van jó minőség.
2022. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Az összes.:(
2022. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ilyen. Vagyis de, a pizza. De nem azért mert azt rendelni szokás. Nálam a pizza 4 napig készül, kovászból. Viszont egyedül élek, abból meg 4 egész pizzánál kezdődik az adag. Szóval ha megkívánom, azt rendelek és nem don pepe vagy társai hanem kézműves helyről.

A gyros szintén ilyen, lusta vagyok összevágni a zöldségeket, megsütni a pitát stb.

Lasagne, hortobágyi palacsojta, nokedlj, halászlé stb mindet megcsinálom. De azt a kettőt csak ritkán

2022. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
még jó hogy mondta hogy nem pizzára gondolt
2022. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

Egyedül marha pörkölt . A többit elkeszitem itthon. Ez az egyetlen amit csak apukám vidéken bográcsban tud úgy elkészíteni, hogy ízlik, és egy étterem van itt Pesten ami úgy készíti ami nekem nagyrészt hasonló ahhoz amit ő készít. Ha megkivánom akkor rendelek. Probalkoztam vele, de nem

Jött össze. Amíg apukám el , az övé a legjobb :)) Azon felül próbálom az ő elmondása alapján elkészíteni fazekban, de sajnos sosem ugyan az :(

2022. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Vadas

Számomra az hosszú tórtúra

De ezt is 1 évben 2xer maximum

És arányaiban 3xor elkészítem amikor tényleg van időm

2022. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Minden ilyen szinte
2022. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
A halászlével vagyunk így, meghozatjuk az étteremből. Finom, passzírozott, a halszelet filézett, így nem tudnám összehozni.
2022. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!